Akcesoria zabezpieczające na budowę

bariera przenosna ECO

bariera przenośna ECO

Ekonomiczna, lekka i łatwa do ustawienia bariera ochronna. Idealna do ogrodzenia tymczasowych robót budowlanych. Wyposażona w elementy odblaskowe i miejsce na tabliczkę z danymi firmy. Może być używana wraz z kładką składną ECO.

OPIS I CENY

icon PDF
bariera przenosna SKLADANA I STUDZIENKOWA

bariera przenośna SKŁADANA / STUDZIENKOWA

Składana bariera nożycowa stanowi najprostsze oznaczenie robót tymczasowych. Lekka, stabilna i przenośna, może być ustawiana wszędzie tam, gdzie należy zadbać o bezpieczeństwo robót. Wersja studzienkowa skutecznie zabezpieczy pracowników i pieszych podczas robót w kanałach.

OPIS I CENY

icon PDF
bariera przenosna WALIZKOWA

bariera przenośna WALIZKOWA

Bariera nożycowa ze zintegrowanym, walizkowym systemem składania, dzięki któremu można ją bez trudu przenosić i zajmuje niewiele miejsca. Oba końce bariery mogą być wypełnione piaskiem lub wodą w celu zwiększenia jej stabilności.

OPIS I CENY

icon PDF
bariera przenosna ECOBAR

bariera przenośna ECOBAR

Uniwersalna bariera, która może być stosowana zarówno na terenie budowy, jak i podczas imprez masowych: maratonów, manifestacji, koncertów itp. Stanowi niezbędne wyposażenie do czasowej regulacji ruchu osób. Zaokrąglone narożniki i niska waga bariery gwarantują jej łatwe przenoszenie. Skośne nogi zapewniają wysoką stabilności i ułatwiają przechowywanie.

OPIS I CENY

icon PDF
kladka budowlana SKLADANA

kładka budowlana SKŁADANA

Niezbędna w celu zapewnienia bezpieczeństwa na terenie robót publicznych. Kładka aluminiowa, antypoślizgowa. Wytrzymuje duże obciążenia. Balustrada ochronna stworzona ze składanych barierek ułatwiających transport, wyposażona w haczyki ułatwiające zaczepienie barierek Eco. Dwie długości: 2 i 3 m.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek ochronny z lancuchem PLASTIKOWY

słupek ochronny z łańcuchem PLASTIKOWY

Szybkie odgrodzenie stref w postaci biało-czerwonych lub żółto-czarnych. plastikowych słupków z łańcuchem. Słupki o wysokości 900 mm, umieszczone na czarnych kauczukowych podstawach, gwarantujących idealną stabilność.

OPIS I CENY

icon PDF
tasma odgradzajca BIALO CZERWONA

taśma odgradzająca BIAŁO-CZERWONA

Taśmy odgradzające wykonane z polipropylenu o grubości 37 µm o dużej odporności na zerwanie.

OPIS I CENY

icon PDF
pacholek drogowy PLASTIKOWY

pachołek drogowy PLASTIKOWY

Zestaw odblaskowych pachołków drogowych odpowiednich do zarządzania ruchem drogowym np. na terenie budowy. Mogą być składowane jeden na drugim w celu zaoszczędzenia miejsca. Intensywny kolor oraz odblaskowe białe pasy sprawiają, że pachołki są doskonale widoczne. Odpowiednie do
używania w warunkach zewnętrznych, zgodne z normą NF P 98-460. Sprzedawane w zestawie po 10 sztuk.

OPIS I CENY

icon PDF
siatka ogrodzeniowa POLIPROPYLENOWA

siatka ogrodzeniowa POLIPROPYELNOWA

Siatka budowlana wykonana z polipropylenu odpornego na UV oraz rozciąganie. Dwie dostępne wysokości: 1000 mm i 1200 mm. Dostępne w rolce 50 m długości. Kolor pomarańczowy.

OPIS I CENY

icon PDF
worki na piasek POLIPROPYLENOWE

worki na piasek POLIPROPYLENOWE

Worki na piasek wykonane z polipropylenu, tkane, białe. Do napełnienia 20 kg piasku.

OPIS I CENY

icon PDF

Zabezpieczania BHP na terenie placu budowy

Teren budowy jako przestrzeń związana z zwiększonym ryzykiem uszczerbku na zdrowiu pracowników oraz pieszych, reglamentowany jest zasadami zachowania bezpieczeństwa. Służą temu akcesoria ujęte w powyższej ofercie: kładki budowlane, ogrodzenia siatkowe, gumowe pachołki, taśmy ostrzegawcze itp.