ZAPYTAJ O WYCENĘ:

Akcesoria zabezpieczające na budowę

bariera przenosna ECO

bariera przenośna ECO

Ekonomiczna, lekka i łatwa do ustawienia bariera ochronna. Idealna do ogrodzenia tymczasowych robót budowlanych. Wyposażona w elementy odblaskowe i miejsce na tabliczkę z danymi firmy. Może być używana wraz z kładką składną ECO.

OPIS I CENY

icon PDF
bariera przenosna SKLADANA I STUDZIENKOWA

bariera przenośna SKŁADANA / STUDZIENKOWA

Składana bariera nożycowa stanowi najprostsze oznaczenie robót tymczasowych. Lekka, stabilna i przenośna, może być ustawiana wszędzie tam, gdzie należy zadbać o bezpieczeństwo robót. Wersja studzienkowa skutecznie zabezpieczy pracowników i pieszych podczas robót w kanałach.

OPIS I CENY

icon PDF
bariera przenosna WALIZKOWA

bariera przenośna WALIZKOWA

Bariera nożycowa ze zintegrowanym, walizkowym systemem składania, dzięki któremu można ją bez trudu przenosić i zajmuje niewiele miejsca. Oba końce bariery mogą być wypełnione piaskiem lub wodą w celu zwiększenia jej stabilności.

OPIS I CENY

icon PDF
bariera przenosna ECOBAR

bariera przenośna ECOBAR

Uniwersalna bariera, która może być stosowana zarówno na terenie budowy, jak i podczas imprez masowych: maratonów, manifestacji, koncertów itp. Stanowi niezbędne wyposażenie do czasowej regulacji ruchu osób. Zaokrąglone narożniki i niska waga bariery gwarantują jej łatwe przenoszenie. Skośne nogi zapewniają wysoką stabilności i ułatwiają przechowywanie.

OPIS I CENY

icon PDF
kladka budowlana SKLADANA

kładka budowlana SKŁADANA

Niezbędna w celu zapewnienia bezpieczeństwa na terenie robót publicznych. Kładka aluminiowa, antypoślizgowa. Wytrzymuje duże obciążenia. Balustrada ochronna stworzona ze składanych barierek ułatwiających transport, wyposażona w haczyki ułatwiające zaczepienie barierek Eco. Dwie długości: 2 i 3 m.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek ochronny z lancuchem PLASTIKOWY

słupek ochronny z łańcuchem PLASTIKOWY

Szybkie odgrodzenie stref w postaci biało-czerwonych lub żółto-czarnych. plastikowych słupków z łańcuchem. Słupki o wysokości 900 mm, umieszczone na czarnych kauczukowych podstawach, gwarantujących idealną stabilność.

OPIS I CENY

icon PDF
tasma odgradzajca BIALO CZERWONA

taśma odgradzająca BIAŁO-CZERWONA

Taśmy odgradzające wykonane z polipropylenu o grubości 37 µm o dużej odporności na zerwanie.

OPIS I CENY

icon PDF
pacholek drogowy PLASTIKOWY

pachołek drogowy PLASTIKOWY

Zestaw odblaskowych pachołków drogowych odpowiednich do zarządzania ruchem drogowym np. na terenie budowy. Mogą być składowane jeden na drugim w celu zaoszczędzenia miejsca. Intensywny kolor oraz odblaskowe białe pasy sprawiają, że pachołki są doskonale widoczne. Odpowiednie do
używania w warunkach zewnętrznych, zgodne z normą NF P 98-460. Sprzedawane w zestawie po 10 sztuk.

OPIS I CENY

icon PDF
siatka ogrodzeniowa POLIPROPYLENOWA

siatka ogrodzeniowa POLIPROPYELNOWA

Siatka budowlana wykonana z polipropylenu odpornego na UV oraz rozciąganie. Dwie dostępne wysokości: 1000 mm i 1200 mm. Dostępne w rolce 50 m długości. Kolor pomarańczowy.

OPIS I CENY

icon PDF
worki na piasek POLIPROPYLENOWE

worki na piasek POLIPROPYLENOWE

Worki na piasek wykonane z polipropylenu, tkane, białe. Do napełnienia 20 kg piasku.

OPIS I CENY

icon PDF

Zabezpieczania BHP na terenie placu budowy

Praca na terenie budowy jest dość niebezpieczna ze względu na obecność różnych ciężkich maszyn i konieczności wykonywania dość ryzykownych czynności. Jako pracodawca powinniśmy zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym pracowników, które również wpłynie na komfort pracy. Rynek bogaty jest we wszelkiego rodzaju elementy i produkty ułatwiające ochronę zdrowia i bezpieczeństwo wszystkich osób znajdujących się na budowie. Zdecydowanie należy zadbać o całą powierzchnię budowy, aby niebezpieczne miejsca były odpowiednio oznaczone a całość wykonywanych czynności widoczna do obserwacji, by w razie konieczności zapobiec różnym sytuacjom.

Akcesoria zabezpieczające budowę

W zależności od czynności, jakie wykonywane są na terenie budowy, przydadzą się inne elementy zabezpieczające, jednak proponujemy uniwersalne akcesoria, które sprawdzą się w większości sytuacji i pomogą kontrolować i obserwować pracę na budowie. Poniżej znajdziesz najważniejsze i najczęściej wykorzystywane produkty do zabezpieczenia placu.

Bariery przenośne różnego rodzaju – na rynku występuje wiele wariantów barier, w tym bariery składane/studzienkowe, bariery walizkowe, składane. Większość z nich jest przenośna, co pozwoli na jej wielokrotne wykorzystanie i możliwość przenoszenia wraz z następującymi etapami czynności na placu budowy.

Budowlana kładka jest najczęściej wykorzystywana, gdy prace na budowie wymagają trudności w poruszaniu się na danej powierzchni, a klatka zdecydowanie to ułatwia. Wykonana z aluminium i powłoki antypoślizgowej gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę zarówno pracowników, jak i przechodniów w przypadku robót w obszarze publicznym. Wykonana wraz z balustradą ochronną, która składa się z barierek znacznie ułatwiających transport, a specjalnie wmontowane haczyki pomagają zabezpieczyć całą konstrukcję.

Taśma odgradzająca sprawdza się w większości sytuacjach, ponieważ w szybki i prosty sposób można oznaczyć niebezpieczny obszar, aby ostrzec pracowników i inne osoby. Sprawdzi się w szczególności na zewnątrz, podczas wykonywania prac na terenie publicznym, kiedy barierki mogłyby być skradzione, tak w przypadku taśmy, nie będzie tego problemu. Co więcej, wykonane z polipropylenu, są odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne i na zerwanie.

Zabezpieczenie budowy – podsumowanie

Teren budowy jako przestrzeń związana z zwiększonym ryzykiem uszczerbku na zdrowiu pracowników oraz pieszych, reglamentowany jest zasadami zachowania bezpieczeństwa. Służą temu akcesoria ujęte w powyższej ofercie: kładki budowlane, ogrodzenia siatkowe, gumowe pachołki, taśmy ostrzegawcze itp. Zapewnienie pracownikom ochrony na placu budowy jest niezwykle ważne, gdy zabezpiecza przed niebezpiecznymi wypadkami. Akcesoria zabezpieczające wykonane z trwałych materiałów zdecydowanie pomagają zabezpieczyć cały teren.