Lustra drogowe i parkingowe

lustro drogowe UNIWERSALNE 1

lustro drogowe UNIWERSALNE

Lustra drogowe z akrylu lub Polymiru, okrągłe lub prostokątne. Umożliwiają poprawę bezpieczeństwa na drogach, skrzyżowaniach, parkingach, niebezpiecznych wyjazdach ze stref wewnętrznych, eliminując martwe punkty. Biała rama z czerwonymi elementami odblaskowymi sprawia, że lustra są doskonale widoczne. Są wykonane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury, dopuszczone do montażu na drogach publicznych.

OPIS I CENY

icon PDF
lustro drogowe ODPORNE

lustro drogowe ODPORNE

Skuteczność gwarantowana aż do temperatury -20° C.
Bez względu na temperaturę i stopień wilgotności na lustrze nie osadza się para.
W ciągu dnia lustro absorbuje ciepło i uwalnia je, aby nie dopuścić do osadzania się szronu i pary na powierzchni.
Lustra odporne na szron i parę nie wymagają instalacji elektrycznej!

OPIS I CENY

icon PDF
lustro drogowe CYCLOMIR

lustro drogowe CYKLOMIR

Lustro CYKLOMIR, zostało zaprojektowane w celu zmniejszenia liczby wypadków z udziałem rowerzystów, którzy są coraz częstszymi uczestnikami ruchu drogowego. Lustra CYKLOMIR umieszczone na skrzyżowaniach, znacznie zwiększają widoczność pojazdów jednośladowych dla kierowców ciężarówek i autobusów.

OPIS I CENY

icon PDF
lustro wielofunkcyjne 2 KIERUNKOWE

lustro wielofunkcyjne 2-KIERUNKOWE

Lustra zamontowane przy wyjazdach z garażu i parkingu, zmniejszają zagrożenie kolizji pojazdów wynikające z ograniczonej widoczności. Ułatwiają także parkowanie samochodów na ograniczonej powierzchni. Dostępne 4 kolory ramki, kształt owalny lub prostokątny w różnych rozmiarach.

OPIS I CENY

icon PDF
lustro parkingowe VUMAX

lustro parkingowe VUMAX

Lustra, które zapewniają większą widoczność, nie zajmując dużo miejsca. Dzięki dużemu stopniowi wypukłości, lustra te umożliwiają kontrolę otoczenia z większej odległości, w porównaniu z lustrami 2-kierunkowymi. Idealne do zastosowania przy wyjazdach z parkingów, przy bramach wyjazdowych, itp. Mogą być mocowane w pionie lub poziomie. 

OPIS I CENY

icon PDF

Jak dobrać lustra drogowe i parkingowe?

Oferujemy lustra z przeznaczeniem do zastosowania na drogach, wjazdach i parkingach. Ze względu na użyte do budowy materiały, dzielimy je na:

POLYMIR – lustra wykonane z tego materiału, są nietłukące, nieodkształcalne, odporne na uderzenia, pokryteą powłoką ochronną UV.

P.A.S. – lustra wykonane z tego materiału, są nietłukące, nieodkształcalne, odporne na uderzenia, pokryteą powłoką ochronną UV a dodatkowo odporne na zarysowania, antystatyczne, z gwarancją wydłużoną o 2 lata.

STAL NIERDZEWNA – lustra nietłukące, odporne na promieniowanie UV, bardzo trwałe. Także w wersji odpornej na szron i parę bez wymaganej instalacji elektrycznej i bez wzgledu na stopień wilgoci, do -20C.

SPIENIONE PCV – ramy luster wykonane z tego materiału sa odporne na żółknięcie, peknięcia i posiadają wysoką trwałość.

ŻYWICA TERMOPLASTYCZNA – ramy luster z żywicy są odporne na żółknięcie oraz promieniowanie UV.

Do kazdego lustra dostarczamy uchwyty służące instalacji na ścianie, słupie okrągłym lub prostokątnym w przekroju. Uchwyty posiadają certyfikaty na wytrzymałość porywów wiatru do 183 km/h.