ZAPYTAJ O WYCENĘ:

Osłony drzew

kratownica SILAOS

kratownica SILAOS

Kratownica służąca do osłony drzew i krzewów na terenach zieleni miejskiej. Do wyboru okrągła lub kwadratowa w 3 rozmiarach. Wykonana ze stali, składa się z 4 elementów. Mocowana bezpośrednio na podłożu lub na podstawce z metalu z uchwytami do scalenia. Kratownica ocynkowana i malowana według palety RAL.

OPIS I CENY

icon PDF
kratownica WENECJA

kratownica WENECJA

Kratownica o fantazyjnym wzorze. Stanowi osłonę drzew i krzewów. Do wyboru wersja okrągła lub kwadratowa w 3 rozmiarach. Mocowana bezpośrednio na podłożu lub stalowych wspornikach. Kratownica ocynkowana i malowana według palety RAL.

OPIS I CENY

icon PDF
oslona drzew UNIWERSALNA 450mm

osłona drzew UNIWERSALNA

Klasyczne i eleganckie rozwiązanie do ochrony drzew w parkach i ogrodach. Do wyboru dwie średnice 250 i 450 mm oraz dwie wysokości 1500 i 1870 mm. Wykończenie: stal ocynkowana ogniowo lub dodatkowo malowana palety RAL. Mocowana bezpośrednio do podłoża.

OPIS I CENY

icon PDF

Zastosowanie osłon na drzewa i krzewy miejskie

Osłony i okratowania drzew i krzewów stosowane są powszechnie na terenach zieleni miejskiej. Ich głównym zadaniem, prócz funkcji estetycznej, jest ochrona roślin przed uszkodzeniami mechanicznymi, czy to ze strony przechodniów, zwierząt, czy pojazdów. Kratownice chronią przede wszystkim system korzeniowy, zaś osłony pionowe chronią pień i podpierając go także w przypadku silnych wiatrów.