Lustra przemysłowe, magazynowe, sklepowe

lustro sklepowe SFERYCZNE

lustro sklepowe SFERYCZNE

Nietłukące lustra sferyczne, które zapewnią kontrolę 2 lub 4 kierunków. Lustra przeznaczone są do obserwacji w sklepach, magazynach i na dużych powierzchniach handlowych. Łatwy montaż.

OPIS I CENY

icon PDF
lustro sklepowe 2 KIERUNKOWE

lustro sklepowe 2-KIERUNKOWE

Lustra wykonane z lekkiego i trudno tłukącego się akrylu lub Polimyru. Służą do obserwacji wnętrza sklepów, półek, kas i wejść. A także przy wejściach do budynków publicznych i na portierniach. Wyprodukowane bez ramy, doskonale harmonizują z otoczeniem, pozwalając na dyskretną i skuteczną obserwację nawet z odległości 30 m. Lustra okrągłe, lub prostokątne.

OPIS I CENY

icon PDF
lustro inspekcyjne VUMAX

lustro inspekcyjne VUMAX

Specjalistyczne lustro inspekcyjne na teleskopowym wysięgniku. Zalecane m.in. w celu zwiększenia skuteczności kontroli policyjnej i celnej. Opcjonalne podświetlenie LED. Dostępne różne średnice i długości wysięgnika.

OPIS I CENY

icon PDF
lustro BASENOWE

lustro basenowe AQUAMIR

Lustra, które umożliwiają nadzór niewidocznych miejsc na terenie kąpielisk. Posiadają wymiary i wypukłość specjalnie opracowane w celu otrzymania widoczności panoramicznej. Odporne na parowanie, wilgoć i opary chloru.

OPIS I CENY

icon PDF
lustrerko wsteczne VUMAX

lusterko wsteczne VUMAX

Lusterko specjalnie dostosowane do wózków widłowych, maszyn budowlanych i walców drogowych. Kąt widzenia 180° umożliwia eliminacje tzw. martwych punktów znajdujących się z tyłu pojazdu. Obwódka lustra ochrania głowę operatora podczas wsiadania do kabiny i wysiadania (zgodnie z dyrektywą CE 98/37).

OPIS I CENY

icon PDF
lustro przemyslowe ODPORNE

lustro przemysłowe ODPORNE

Lustro do zastosowania w szczególnych warunkach, przeznaczone dla zakładów przemysłowych i fabryk używających w procesach produkcyjnych wysokich oraz bardzo wysokich temperatur (odlewnie, huty, piece szybowe), a także dla zakładów przemysłu spożywczego o zaostrzonych normach bezpieczeństwa.

OPIS I CENY

icon PDF
lustro przemyslowe PRECYZYJNE

lustro przemysłowe PRECYZYJNE

Lustra wykonane z pleksiglasu. Lustra tego typu są odporniejsze i lżejsze od luster szklanych. Część optyczna lustra ukazuje dokładny obraz obserwowanych obiektów i procesów. Lustra te mogą być stosowane do:

  • kontroli procesów produkcyjnych
  • kontroli produktów schodzących z linii produkcyjnej
  • kontroli niewidocznych części maszyn

OPIS I CENY

icon PDF
lustro przemyslowe ZOLTO CZARNE

lustro przemysłowe ŻÓŁTO-CZARNE

Lustra zalecane do stosowania w halach produkcyjnych i magazynach. Ostrzegawcze żółto-czarne ramy kontrastują z otoczeniem, dzięki czemu są lepiej widoczne. Rama zgodna jest z europejską dyrektywą CE 92-58, dotyczącą zaleceń z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

OPIS I CENY

icon PDF
akcesoria DO LUSTER 1

akcesoria DO LUSTER

Szereg niezbędnych akcesoriów do montażu, konserwacji i użytkowania luster. W tym: słupy do montażu luster drogowych, przedłużacze uchwytów, uchwyty do montażu dwóch luster, elektryczna folia grzewcza.

OPIS I CENY

icon PDF

Lustra przemysłowe, magazynowe i sklepowe

Lustra przemysłowe mogą spełniać bardzo różne zadania, przez co występują w różnych formach. Przed zakupem należy się upewnić:

  • ile kierunków powinna odbijać powierzchnia lustra? Lustra płaskie są zazwyczaj 2-kierunkowe, lustra sferyczne 3 i 4 kierunkowe.
  • w jakiej odległości będą się znajdowały obserwowane w lustrze przedmioty? Widoczność jest to powiązana ze średnicą lustra.
  • jaki sposób montażu lustra będzie najdogodniejszy? Np. na słupie, podwieszane, narożne, ścienne.
  • jakie czynniki zewnętrzne będą oddziaływały na lustro? Np. szron, para, promieniowanie UV, temperatura.