ZAPYTAJ O WYCENĘ:

Lustra przemysłowe, magazynowe, sklepowe

lustro sklepowe SFERYCZNE

lustro sklepowe SFERYCZNE

Nietłukące lustra sferyczne, które zapewnią kontrolę 2 lub 4 kierunków. Lustra przeznaczone są do obserwacji w sklepach, magazynach i na dużych powierzchniach handlowych. Łatwy montaż.

OPIS I CENY

icon PDF
lustro sklepowe 2 KIERUNKOWE

lustro sklepowe 2-KIERUNKOWE

Lustra wykonane z lekkiego i trudno tłukącego się akrylu lub Polimyru. Służą do obserwacji wnętrza sklepów, półek, kas i wejść. A także przy wejściach do budynków publicznych i na portierniach. Wyprodukowane bez ramy, doskonale harmonizują z otoczeniem, pozwalając na dyskretną i skuteczną obserwację nawet z odległości 30 m. Lustra okrągłe, lub prostokątne.

OPIS I CENY

icon PDF
lustro inspekcyjne VUMAX

lustro inspekcyjne VUMAX

Specjalistyczne lustro inspekcyjne na teleskopowym wysięgniku. Zalecane m.in. w celu zwiększenia skuteczności kontroli policyjnej i celnej. Opcjonalne podświetlenie LED. Dostępne różne średnice i długości wysięgnika.

OPIS I CENY

icon PDF
lustro BASENOWE

lustro basenowe AQUAMIR

Lustra, które umożliwiają nadzór niewidocznych miejsc na terenie kąpielisk. Posiadają wymiary i wypukłość specjalnie opracowane w celu otrzymania widoczności panoramicznej. Odporne na parowanie, wilgoć i opary chloru.

OPIS I CENY

icon PDF
lustrerko wsteczne VUMAX

lusterko wsteczne VUMAX

Lusterko specjalnie dostosowane do wózków widłowych, maszyn budowlanych i walców drogowych. Kąt widzenia 180° umożliwia eliminacje tzw. martwych punktów znajdujących się z tyłu pojazdu. Obwódka lustra ochrania głowę operatora podczas wsiadania do kabiny i wysiadania (zgodnie z dyrektywą CE 98/37).

OPIS I CENY

icon PDF
lustro przemyslowe ODPORNE

lustro przemysłowe ODPORNE

Lustro do zastosowania w szczególnych warunkach, przeznaczone dla zakładów przemysłowych i fabryk używających w procesach produkcyjnych wysokich oraz bardzo wysokich temperatur (odlewnie, huty, piece szybowe), a także dla zakładów przemysłu spożywczego o zaostrzonych normach bezpieczeństwa.

OPIS I CENY

icon PDF
lustro przemyslowe PRECYZYJNE

lustro przemysłowe PRECYZYJNE

Lustra wykonane z pleksiglasu. Lustra tego typu są odporniejsze i lżejsze od luster szklanych. Część optyczna lustra ukazuje dokładny obraz obserwowanych obiektów i procesów. Lustra te mogą być stosowane do:

  • kontroli procesów produkcyjnych
  • kontroli produktów schodzących z linii produkcyjnej
  • kontroli niewidocznych części maszyn

OPIS I CENY

icon PDF
lustro przemyslowe ZOLTO CZARNE

lustro przemysłowe ŻÓŁTO-CZARNE

Lustra zalecane do stosowania w halach produkcyjnych i magazynach. Ostrzegawcze żółto-czarne ramy kontrastują z otoczeniem, dzięki czemu są lepiej widoczne. Rama zgodna jest z europejską dyrektywą CE 92-58, dotyczącą zaleceń z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

OPIS I CENY

icon PDF
akcesoria DO LUSTER 1

akcesoria DO LUSTER

Szereg niezbędnych akcesoriów do montażu, konserwacji i użytkowania luster. W tym: słupy do montażu luster drogowych, przedłużacze uchwytów, uchwyty do montażu dwóch luster, elektryczna folia grzewcza.

OPIS I CENY

icon PDF


Lustra przemysłowe, magazynowe, sklepowe – gdzie stosować?

Zastanawiasz się jakie zastosowanie mają lustra przemysłowe i czy potrzebujesz ich w swoim sklepie, magazynie lub fabryce? Lustra przemysłowe mają szeroki zakres działania i wykorzystywane są przede wszystkim w celu bezpieczeństwa, zwłaszcza podczas wykonywania czynności w czasie pracy. Nasza szeroka oferta proponuje rozmaite warianty, które różnią się od siebie kształtem i przeznaczeniem. Niektóre z nich doskonale sprawdzą się w sklepach, aby uważnie obserwować wnętrze budynku lub miejsca między półkami, na których znajdują się mniejsze produkty. Na rynku wyróżnia się najczęściej lustra przemysłowe, magazynowe i sklepowe.

Lustra przemysłowe, magazynowe i sklepowe – zastosowanie

Szeroki wybór różnych rodzajów luster przemysłowych pomaga zapewnić bezpieczeństwo, ochronę i ułatwia obserwację w budynkach. Wykonane z trwałych materiałów sprawdzają się przez lata, dlatego, jeśli potrzebujesz elementu bezpieczeństwa lub ochrony, zdecydowanie warto zainwestować w tego typu lustro. Poniżej znajdziesz najpopularniejsze warianty i ich zastosowanie.
Lustra przemysłowe mogą spełniać bardzo różne zadania, przez co występują w różnych formach. Przed zakupem należy się upewnić:
• ile kierunków powinna odbijać powierzchnia lustra? Lustra płaskie są zazwyczaj 2-kierunkowe, lustra sferyczne 3 i 4 kierunkowe.
• w jakiej odległości będą się znajdowały obserwowane w lustrze przedmioty? Widoczność jest to powiązana ze średnicą lustra.
• jaki sposób montażu lustra będzie najdogodniejszy? Np. na słupie, podwieszane, narożne, ścienne.
• jakie czynniki zewnętrzne będą oddziaływały na lustro? Np. szron, para, promieniowanie UV, temperatura.

Lustra przemysłowe i magazynowe

Przemysłowe lustra wykonane są z pleksiglasu, czyli akrylowego szkła, którego głównym składnikiem jest poli. Charakteryzuje się szczególną trwałością, wysoką przezroczystością i dużą wytrzymałością na uderzenia, pęknięcia oraz łatwością obróbki. Są to lustra zdecydowanie odporniejsze od zwykłych luster szklanych, a część optyczna przedstawia dokładny obraz obiektów, które chcemy obserwować. To także doskonały element służący do kontrolowania różnych procesów produkcyjnych, kontroli produktów schodzących z linii produkcyjnej czy kontroli pojedynczych części w maszynie, które zwykle są ciężko widoczne. Lustra magazynowe podobnie jak przemysłowe służą do kontroli i obserwacji powierzchni, w której zachodzą różne procesy produkcji lub czynności, które wymagają zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom.

Lustra sklepowe

Lustra sklepowe są doskonałym elementem, który służy obserwować całą powierzchnię sklepu lub w przypadku większych obiektów, miejsca, które wymagają szczególnej uwagi. Są one regulowane, co znacznie ułatwia ich montaż praktycznie w każdym miejscu. Charakteryzują się skutecznością, gdyż ich przejrzystość i wykonanie jest najwyższej jakości. Stosowane zwłaszcza w sklepach w celu zmniejszenia liczby potencjalnych kradzieży. Najczęściej znajdziemy je w supermarketach, na stacjach benzynowych czy w innych budynkach handlowo-usługowych. Wykonane najczęściej z trudno tłukącego się materiału akrylu lub polimyru.

Lustra przemysłowe – gdzie stosować? – podsumowanie

Lustra przemysłowe, magazynowe i sklepowe są najczęściej używane jako element ochrony i bezpieczeństwa w obiektach handlowo-usługowych. Pomagają kontrolować produkcję, działanie maszyn, obserwować bezpieczeństwo pracowników podczas wykonywania różnych i często niebezpiecznych czynności, a także są elementem ochrony w sklepach, dzięki czemu pozwalają zapobiegać kradzieżom.