Malowarki drogowe i farby

malowarka linii 3 KOLOWA

malowarka linii 3-KOŁOWA

Idealne narzędzie do malowania krótkich linii. Jeden aerozol, spust na wysokości dłoni, doskonale prosta linia o szerokości 80 mm. Podajnik ze stali ocynkowanej ogniowo zapewnia ostrość malowanej linii i jest demontowalny dla łatwiejszego czyszczenia.

OPIS I CENY

icon PDF
malowarka linii 4 KOLOWA

malowarka linii 4-KOŁOWA

Urządzenie wysokiej jakości o wysokiej stabilności dzięki 4 kółkom, umożliwiające równoczesne nakładanie 2 warstw farby za pomocą 2 aerozoli. Szerokość linii jest regulowana: 0d 40 do 120 mm. Do malowania pasów wzdłuż krawężnika lub wzdłuż palet, część malująca może być łatwo zainstalowana na zewnątrz wózka. Na wózku znajduje się miejsce na 4 dodatkowe aerozole aby zminimalizować ilość czynności do wykonywania.

OPIS I CENY

icon PDF
farba znakujaca M MARKERS

farba do malowania pasów M-MARKERS

M-marker to nowa linia farby PROCITY. Farby nadają się idealnie do wyznaczania miejsc parkingowych na parkingach zakładowych, alei w halach produkcyjnych lub magazynowych. Precyzyjna dysza umożliwia uzyskanie linii bez „efektu mgły”, jakość farby zapewnia doskonałą widoczność i trwałość namalowanych linii. Wszystko to w wyjątkowej jakości i łatwości użytkowania.

OPIS I CENY

icon PDF
areozole znakujace M MARKERS

aerozole znakujące M-MARKERS

Bardzo wysoka jakość farby, paleta barw dostosowana do wszelkich potrzeb na budowach, nowy korek z zabezpieczeniem. PROCITY z dumą prezentuje swoją nową markę aerozoli M-MARKERS. Idealne do znakowania prac geodezyjnych, malowania tymczasowych linii, wyznaczania stref bezpieczeństwa na budowie, odgradzania w widoczny sposób stref, itd. Podlegają 2-letniej gwarancji.

OPIS I CENY

icon PDF

Malowarki drogowe oraz farby do malowania linii

W naszej ofercie znajdują się także praktyczne urządzenia i akcesoria do malowania pasówmalowarka drogowa, wózek do malowania linii oraz szeroki zakres farb. Świetnie nadają się do wszelakich powierzchni utwardzanych zewnętrznych – dróg, parkingów, terenów szkolnych – oraz wewnętrznych – podłóg hal produkcyjnych, magazynów. W kilku słowach – są to urządzenia niezbędne wszędzie tak, gdzie zaistnieje potrzeba namalowania prostych, równych linii. Zarówno malowarka drogowa, jak i wózek do malowania linii umożliwiają te czynności i nie są związane ze skomplikowaną obsługą urządzenia.

Prezentowane urządzenia są kompatybilne ze specjalistycznymi farbami i aerozolami znakującymi. Cechą wyróżniającą jest prosty i nieskomplikowany montaż, wysoka stabilność i precyzja, dzięki czemu malowanie pasów może być wykonywane również przez pracowników niewykwalifikowanych i nie tracić przy tym na wysokiej jakości.