ZAPYTAJ O WYCENĘ:

Ławki miejskie, parkowe i uliczne

lawka MORA

ławka MORA

Ławka miejska, która zapewnia wytrzymałość, komfort oraz atrakcyjną cenę. Prezentuje dyskretny i zarazem estetyczny design. Stelaż z odlewu żeliwnego, 5 listw z dębu certyfikowanego PEFC lazurowanych w kolorach Mahoń lub Jasny Dąb, Długość 1800 lub 2000 mm.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka LUBLIN

ławka LUBLIN

Ławka miejska o eleganckim wyglądzie. Skomponowane 10 listew z dębu, które zostały umieszczone w mocnym stelażu z odlewu żeliwnego, malowanego na powierzchni cyku. Długość 2000 mm. Siedzisko i oparcie z dębu certyfikowanego PEFC, o grubości 40 mm. Lazurowane w kolorach Jasny Dąb lub Mahoń.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka PAGODA FOTO

ławka PAGODA

Solidna ławka o długości 2000 mm, która łatwo dopasowuje się do każdego otoczenia, oferując wyjątkowy komfort i jakość. Siedzisko z drewna egzotycznego o grubości 36 mm. Opcjonalnie wersja bez oparcia. Lazurowanie w kolorach Jasny Dąb lub Mahoń.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka SILAOS

ławka SILAOS

Nowoczesna i elegancka ławka miejska. Dostępna w dwóch wersjach 1200 i 1800 mm. Doskonale dopasowana wysokość oparcia i siedziska od ziemi zapewnia komfort użytkownikom. Sposób wykończenia drewna: Jasny Dąb lub Mahoń. Dostępna wersja bez oparcia, metalowa, bez i z podłokietnikiem.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka CONVIVALE

 

ławka CONVIVALE

Ławka miejska harmonizująca z pozostałymi produktami z linii CONVIVALE. Całkowicie wykonana ze stali o dużej odporności na wandalizm i warunki atmosferyczne. Zapewnia to długą żywotność bez konieczności regularnej konserwacji. Długość 2000 mm.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka ESTORIL

 

ławka ESTORIL

Stalowa ławka o nowoczesnym wyglądzie doskonale komponująca się z innymi produktami linii PROCITY. 5 gałek wykończeniowych do wyboru. Zaokrąglone brzegi siedziska i oparcia. Dostępna wersja z oparciem lub bez oparcia. Długość 1800 mm.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka MORA JUNIOR

ławka MORA JUNIOR

Ławki dedykowane dla szkół, przedszkoli i placów zabaw. Mają obniżoną wysokość siedziska do 270 mm, dzięki czemu są wygodne dla przedszkolaków. Ławki wykonane z drewna egzotycznego.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka SILAOS JUNIOR

ławka SILAOS JUNIOR

Ławki dedykowane dla szkół, przedszkoli i placów zabaw. Mają obniżoną wysokość siedziska do 270 lub 390 mm, dzięki czemu są wygodne dla przedszkolaków lub młodszych uczniów. Dostępna także wersja bez oparcia. Ławki wykonane z drewna egzotycznego.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka szesciokatna SILAOS

 

ławka sześciokątna i ośmiokątna SILAOS

Ławki sześciokątne i ośmiokątne przeznaczone są do montażu wokół drzew lub słupów. Zapewniają miejsce do siedzenia dla wielu osób. Siedzisko i oparcie z dębu certyfikowanego PEFC. Dwie barwy lazury do wyboru: Jasny Dąb lub Mahoń.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka osmiokatna SILAOS JUNIOR

 

ławka ośmiokątna SILAOS JUNIOR

Kolorowa ławka z drewnianym siedziskiem. Przeznaczona do ustawienia wokół drzew w miejscach przeznaczonych dla dzieci, takich jak place zabaw, szkoły i przedszkola. Dwie wysokości siedziska do wyboru 270 i 390 mm.

OPIS I CENY

icon PDF
podporka ESTORIL

 

podpórka ESTORIL

Podpórki umożliwiają wygodne oparcie się pasażerów w obrębie przystanków komunikacji miejskiej i wszędzie tam, gdzie dostępna jest ograniczona przestrzeń. Długość 1112 mm. 5 gałek wykończeniowych do wyboru.

OPIS I CENY

icon PDF
podporka OSLO

 

podpórka OSLO

Wygodna alternatywa dla ławek w miejscu, gdzie brakuje miejsca. Podpórka o dyskretnym wyglądzie, która zapewni komfort użytkownikom. Blacha posiada bezpieczne, zaokrąglone narożniki. Długość 900 mm. Wersja do przykręcania lub wbetonowywania w podłoże. Opcjonalnie dostępna ozdobna podstawa.

OPIS I CENY

icon PDF
zestaw SEWILLA 1

 

zestaw SEWILLA

Stół piknikowy o wysokim komforcie użytkowania. Siedziska i blat wykonane z drzewa egzotycznego o grubości 36 mm. Stanowi trwalszą alternatywę dla stołów wykonanych z drewna sosnowego. Dostępny także w wersji dostosowanej dla osób niepełnosprawnych z wydłużonym blatem umożliwiającym wjazd fotela dla niepełnosprawnych.

OPIS I CENY

icon PDF
zestaw SILAOS

zestaw SILAOS

Stół, który razem z ławkami, tworzą zestaw mebli parkowych. Zestaw można skomponować według własnych potrzeb, tak by stworzyć wygodną strefę piknikowania. Sposób wykończenia drewna: Jasny Dąb lub Mahoń.

OPIS I CENY

icon PDF
zestaw RYGA

 

zestaw RYGA

Stół piknikowy scalony z siedziskami. Siedziska i blat wykonane z laminatu kompaktowego o grubości 18 mm, wykończonego w kolorze Machoniu. Dwie długości do wyboru 1500 i 2000 mm. Dostępny także w wersji dostosowanej dla osób niepełnosprawnych z wydłużonym blatem umożliwiającym wjazd fotela dla niepełnosprawnych.

OPIS I CENY

icon PDF
zestaw SILAOS JUNIOR

zestaw SILAOS JUNIOR

Stół drewniany ze stelażem stalowym, który stanowi miejsce odpoczynku i zabawy dla dzieci. Jak wszystkie produkty z linii JUNIOR, posiada żywe i wesołe kolory. Dostępny w dwóch wersjach o wysokości siedziska 290 mm i 390 mm.

OPIS I CENY

icon PDF

Ławki parkowe, uliczne i miejskie

Mieszkając w mieście, doskonale wiemy, jak czasem ciężko znaleźć miejsce, w którym będziemy mogli się na moment zatrzymać i odpocząć. Całe szczęście możemy cieszyć się zielenią i ciszą w parku, a także w alejkach wypełnionych drzewami i roślinnością. Ławki są niezbędne, by móc w maksymalnie komfortowy sposób się zrelaksować. Prezentujemy Państwu ofertę ławek parkowych oraz powiązanych produktów z kategorii wyposażenia terenów miejskich. W jej skład wchodzą także mniejsze ławeczki parkowe, ławki z z oparciem, podłokietnikami, bez oparcia, z udogodnieniami dla seniorów, kolorowe ławki dla dzieci przedszkolnych, szezlongi, czyli leżaki miejskie, fotele, ławki wokół drzewa, czy całe modułowe zestawy miejskich mebli wypoczynkowych. Bogaty asortyment oferuje różnorodne modele ławek, dzięki czemu dobierzesz siedziska nie tylko do miejskiej przestrzeni lub parków, lecz również ławki dostosowane do przedszkoli, szkół, domków letniskowych itd. Wyróżnić można podpórki, zestawy ławek i stołów, kolorowe ławki dopasowane do potrzeb uczniów szkół i przedszkoli.

Ławki miejskie zawierające drewno, wykonane są z materiałów certyfikowanych symbolem PEFC 10-31-3070. Dąb, drzewa egzotyczne lub sosna IV klasy, użyte przez producenta ławek, pochodzi z ekologicznych, kontrolowanych źródeł opartych na zrównoważonej gospodarce leśnej: www.pefc.org.

Na wszystkie ławki PROCITY udzielamy aż 5 lat gwarancji – szczegóły.

Ławki przeznaczone dla przedszkoli

Uczniowie przedszkola, zerówki i młodszych klas dość często spędzają czas na zewnątrz w sezonie wiosenno-letnim. Nauczyciele chętnie wychodzą z dziećmi, aby zapewnić im wystarczającą ilość czasu na świeżym powietrzu. Rozmaite gry, zabawy, lecz także odpoczynek czy spokojna praca przy stołach. Z tego względu oferujemy komfortowe i trwałe ławki. Kolorowe siedzisko przyciągają wzrok, a także sprawiają, że dzieci chętniej tam przesiadują. Dostępne są równie zestawy ławek ze stołem, ławki ośmiokątne, ławki pojedyncze, podpórki. Zależnie od potrzeb oraz od miejsca, dla jakiego poszukujemy siedziska, można dobrać inne wymiary oraz przede wszystkim wysokość.

Ławki parkowe

Ławki parkowe, czyli klasyczne i tradycyjne siedziska umożliwiające relaks wśród natury. Różnorodne modele prezentują trwałe ławki wykonane z najwyższej jakości materiałów. Drewno wytwarzane jest z różnych gatunków drzew, a dokładny opis sprawdzisz pod każdym produktem zamieszczonym w naszym sklepie. Najczęściej wybieranymi ławkami do parku są te wykonane z drewna, ponieważ najlepiej wpasowują się w przestrzeń. Mocny stelaż, trwałe siedzisko i oparcie sprawia, że siedziska przez lata zachowują niezmienny wygląd i zaskakują wytrzymałością.

Ławki stalowe

Stalowe ławki są najtrwalszym modelem, dlatego doskonale sprawdzą się w przestrzeniach podatnych na akty wandalizmu. Równie często wybierane są jako siedzisko przy przystankach. Odporne nie tylko na zniszczenia, ale i na warunki atmosferyczne, zwłaszcza na mrozy. Takie wykonanie stalowych ławek sprawia, że nie wymagają one regularnej konserwacji, natomiast wyróżniają się długą żywotnością i niezmiennym wyglądem.

Podpórki

Podpórki są doskonałym rozwiązaniem dla miejsc, gdzie brakuje przestrzeni na postawienie ławki. Podpórki występują często w obrębie przystanków komunikacji miejskiej, kiedy przystanek jest wąski lub go po prostu nie ma. Pozwala się wygodnie oprzeć, a poprzez innowacyjne wykonanie, zaokrąglone narożniki, bezpieczną blachę zapewniony jest maksymalny komfort. Podobnie jak w przypadku ławek, istnieją różne modele podpórek, w tym wersje do przykręcania, obetonowywania w podłoże, stalowe, o różnych wariantach kolorystycznych itd. Koniecznie przejrzyj naszą ofertę, jeżeli poszukujesz trwałego na lata siedziska w postaci zestawów ławek i stołów, ławek ośmiokątnych, podpórek.

Zestawy mebli piknikowych

W ofercie znajdą Państwo powiązane linie produktów, które wzajemnie pasują do siebie stylistyką. W tym linię Junior – kolorowo malowanych drewnianych ławek, stołów piknikowych, ogrodzeń placów zabaw, przeznaczonych specjalnie dla szkół I przedszkoli.