ZAPYTAJ O WYCENĘ:

Ławki miejskie, parkowe i uliczne

lawka MORA

ławka MORA

Ławka miejska, która zapewnia wytrzymałość, komfort oraz atrakcyjną cenę. Prezentuje dyskretny i zarazem estetyczny design. Stelaż z odlewu żeliwnego, 5 listw z dębu certyfikowanego PEFC lazurowanych w kolorach Mahoń lub Jasny Dąb, Długość 1800 lub 2000 mm.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka LUBLIN

ławka LUBLIN

Ławka miejska o eleganckim wyglądzie. Skomponowane 10 listew z dębu, które zostały umieszczone w mocnym stelażu z odlewu żeliwnego, malowanego na powierzchni cyku. Długość 2000 mm. Siedzisko i oparcie z dębu certyfikowanego PEFC, o grubości 40 mm. Lazurowane w kolorach Jasny Dąb lub Mahoń.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka PAGODA FOTO

ławka PAGODA

Solidna ławka o długości 2000 mm, która łatwo dopasowuje się do każdego otoczenia, oferując wyjątkowy komfort i jakość. Siedzisko z drewna egzotycznego o grubości 36 mm. Opcjonalnie wersja bez oparcia. Lazurowanie w kolorach Jasny Dąb lub Mahoń.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka SILAOS

ławka SILAOS

Nowoczesna i elegancka ławka miejska. Dostępna w dwóch wersjach 1200 i 1800 mm. Doskonale dopasowana wysokość oparcia i siedziska od ziemi zapewnia komfort użytkownikom. Sposób wykończenia drewna: Jasny Dąb lub Mahoń. Dostępna wersja bez oparcia, metalowa, bez i z podłokietnikiem.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka CONVIVALE

 

ławka CONVIVALE

Ławka miejska harmonizująca z pozostałymi produktami z linii CONVIVALE. Całkowicie wykonana ze stali o dużej odporności na wandalizm i warunki atmosferyczne. Zapewnia to długą żywotność bez konieczności regularnej konserwacji. Długość 2000 mm.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka ESTORIL

 

ławka ESTORIL

Stalowa ławka o nowoczesnym wyglądzie doskonale komponująca się z innymi produktami linii PROCITY. 5 gałek wykończeniowych do wyboru. Zaokrąglone brzegi siedziska i oparcia. Dostępna wersja z oparciem lub bez oparcia. Długość 1800 mm.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka MORA JUNIOR

ławka MORA JUNIOR

Ławki dedykowane dla szkół, przedszkoli i placów zabaw. Mają obniżoną wysokość siedziska do 270 mm, dzięki czemu są wygodne dla przedszkolaków. Ławki wykonane z drewna egzotycznego.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka SILAOS JUNIOR

ławka SILAOS JUNIOR

Ławki dedykowane dla szkół, przedszkoli i placów zabaw. Mają obniżoną wysokość siedziska do 270 lub 390 mm, dzięki czemu są wygodne dla przedszkolaków lub młodszych uczniów. Dostępna także wersja bez oparcia. Ławki wykonane z drewna egzotycznego.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka szesciokatna SILAOS

 

ławka sześciokątna i ośmiokątna SILAOS

Ławki sześciokątne i ośmiokątne przeznaczone są do montażu wokół drzew lub słupów. Zapewniają miejsce do siedzenia dla wielu osób. Siedzisko i oparcie z dębu certyfikowanego PEFC. Dwie barwy lazury do wyboru: Jasny Dąb lub Mahoń.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka osmiokatna SILAOS JUNIOR

 

ławka ośmiokątna SILAOS JUNIOR

Kolorowa ławka z drewnianym siedziskiem. Przeznaczona do ustawienia wokół drzew w miejscach przeznaczonych dla dzieci, takich jak place zabaw, szkoły i przedszkola. Dwie wysokości siedziska do wyboru 270 i 390 mm.

OPIS I CENY

icon PDF
podporka ESTORIL

 

podpórka ESTORIL

Podpórki umożliwiają wygodne oparcie się pasażerów w obrębie przystanków komunikacji miejskiej i wszędzie tam, gdzie dostępna jest ograniczona przestrzeń. Długość 1112 mm. 5 gałek wykończeniowych do wyboru.

OPIS I CENY

icon PDF
podporka OSLO

 

podpórka OSLO

Wygodna alternatywa dla ławek w miejscu, gdzie brakuje miejsca. Podpórka o dyskretnym wyglądzie, która zapewni komfort użytkownikom. Blacha posiada bezpieczne, zaokrąglone narożniki. Długość 900 mm. Wersja do przykręcania lub wbetonowywania w podłoże. Opcjonalnie dostępna ozdobna podstawa.

OPIS I CENY

icon PDF
zestaw SEWILLA 1

 

zestaw SEWILLA

Stół piknikowy o wysokim komforcie użytkowania. Siedziska i blat wykonane z drzewa egzotycznego o grubości 36 mm. Stanowi trwalszą alternatywę dla stołów wykonanych z drewna sosnowego. Dostępny także w wersji dostosowanej dla osób niepełnosprawnych z wydłużonym blatem umożliwiającym wjazd fotela dla niepełnosprawnych.

OPIS I CENY

icon PDF
zestaw SILAOS

zestaw SILAOS

Stół, który razem z ławkami, tworzą zestaw mebli parkowych. Zestaw można skomponować według własnych potrzeb, tak by stworzyć wygodną strefę piknikowania. Sposób wykończenia drewna: Jasny Dąb lub Mahoń.

OPIS I CENY

icon PDF
zestaw RYGA

 

zestaw RYGA

Stół piknikowy scalony z siedziskami. Siedziska i blat wykonane z laminatu kompaktowego o grubości 18 mm, wykończonego w kolorze Machoniu. Dwie długości do wyboru 1500 i 2000 mm. Dostępny także w wersji dostosowanej dla osób niepełnosprawnych z wydłużonym blatem umożliwiającym wjazd fotela dla niepełnosprawnych.

OPIS I CENY

icon PDF
zestaw SILAOS JUNIOR

zestaw SILAOS JUNIOR

Stół drewniany ze stelażem stalowym, który stanowi miejsce odpoczynku i zabawy dla dzieci. Jak wszystkie produkty z linii JUNIOR, posiada żywe i wesołe kolory. Dostępny w dwóch wersjach o wysokości siedziska 290 mm i 390 mm.

OPIS I CENY

icon PDF

Ławki parkowe, uliczne i miejskie

Prezentujemy Państwu ofertę ławek parkowych oraz powiązanych produktów z kategorii wyposażenia terenów miejskich. W jej skład wchodzą także mniejsze ławeczki parkowe, ławki z z oparciem, podłokietnikami, bez oparcia, z udogodnieniami dla seniorów, kolorowe ławki dla dzieci przedszkolnych, szezlongi, czyli leżaki miejskie, fotele, ławki wokół drzewa, czy całe modułowe zestawy miejskich mebli wypoczynkowych.

Ławki miejskie zawierające drewno, wykonane są z materiałów certyfikowanych symbolem PEFC 10-31-3070. Dąb, drzewa egzotyczne lub sosna IV klasy, użyte przez producenta ławek, pochodzi z ekologicznych, kontrolowanych źródeł opartych na zrównoważonej gospodarce leśnej: www.pefc.org.

Na wszystkie ławki PROCITY udzielamy aż 5 lat gwarancji – szczegóły.

ŁAWKI PARKOWE

W przypadku ławek parkowych wykonanych z metalu, ich charakterystyką jest długa żywotność bez potrzeby konserwacji. Wykonane są ze stali o grubości 2 mm i elementów aluminiowych, zabezpieczonej powłoką cynkową i lakierem proszkowym.

ZESTAWY MEBLI PIKNIKOWYCH

W ofercie znajdą Państwo powiązane linie produktów, które wzajemnie pasują do siebie stylistyką. W tym linię Junior – kolorowo malowanych drewnianych ławek, stołów piknikowych, ogrodzeń placów zabaw, przeznaczonych specjalnie dla szkół I przedszkoli.