ZAPYTAJ O WYCENĘ:

Barierki miejskie

barierka miejska LIZBONA

barierka miejska LIZBONA

Te nowoczesne barierki doskonale harmonizują z otoczeniem, jednocześnie spełniając swoje funkcje bezpieczeństwa. Barierki z poręczą, dopasowują się do każdego stylu małej architektury. Łączenie poręczy tej barierki jest możliwe w obu kierunkach przy zachowaniu idealnej ciągłości linii.

OPIS I CENY

icon PDF
barierka miejska HERITAGE

barierka miejska HERITAGE

Solidna bariera z poręczą wykonana z litej stali. Swoją elegancję zawdzięcza różnym wersjom tej bariery. Rozstawione bądź ułożone w jednym ciągu, pozwalają na zróżnicowane rozmieszczenie.

OPIS I CENY

icon PDF
barierka miejska WENECJA

barierka miejska WENECJA

Barierka przeznaczona dla nowoczesnych miast. Zaprojektowana tak, aby ozdabiać, chronić i nadawać charakter przestrzeniom publicznym. Pasuje stylistycznie do linii produktów WENECJA.

OPIS I CENY

icon PDF
barierka miejska PROVINCE

barierka miejska PROVINCE

Eleganckie i nowoczesne barierki z wieloma możliwościami kompozycji: Dwa rozmiary, 1072 i 1572 Trzy ramy : prosta krzyżowana, rozetka lub okratowana 4 gałki odlane z aluminium: City, Agora, Kula, Europa.

OPIS I CENY

icon PDF
barierka miejska TRIO

barierka miejska TRIO

Nowoczesny i elegancki wygląd. Cztery wersje gałek wykończeniowych zapewniają idealne dopasowanie z innymi słupkami drogowymi i pachołkami. Wersje standardowa oraz z okratowaniem.

OPIS I CENY

icon PDF
barierka miejska LINEA

barierka miejska LINEA

Większe bezpieczeństwo dzięki dolnej poprzeczce zmniejszającej odległość bariery od podłoża. Stal malowana na warstwie cynku według naszej palety RAL. Gałka City. Dostępna w wersji z gałkami kontastowymi w kolorze RAL 9010 – ułatwia zlokalizowanie skrzyżowania osobom niedowidzącym.

OPIS I CENY

icon PDF
barierka miejska CONVIVALE

barierka miejska CONVIVALE

Klasyczna i solidna barierka miejska o długości 1500 mm. Pasuje stylistycznie do linii produktów CONVIVALE.

OPIS I CENY

icon PDF
barierka miejska CONVIVALE 1

barierka miejska z podpórką CONVIVALE

Barierka zaprojektowana w taki sposób, aby stworzyć jednocześnie podpórkę dla przechodnia czekającego np. na przystanku. Pasuje stylistycznie do linii produktów CONVIVALE. Długość 1500 mm.

OPIS I CENY

icon PDF
barierka miejska ROMB

barierka miejska ROMB

Klasyczna i elegancka, dopasowuje się do każdego stylu małej architektury. Wysokość 1500 mm.

OPIS I CENY

icon PDF
bariera miejska PAGODA

barierka miejska PAGODA

Skuteczne i eleganckie rozwiązanie ochronne przed budynkami szkół oraz uniwersytetów. Barierka Pagoda: Oryginalna, nieco orientalna forma. Zatyczki odlane z aluminium, lakierowane na czarno. Dostępne dwie długości.

OPIS I CENY

icon PDF
barierka miejska ORELAN

barierka miejska ORLEAN

Skuteczne i eleganckie rozwiązanie ochronne przed budynkami szkół oraz uniwersytetów. Barierki Orlean posiadają okratowanie. Zatyczki odlane z aluminium, lakierowane na czarno. Dostępne dwie długości.

OPIS I CENY

icon PDF
barierka uniwersalna Z PRETAMI

barierka uniwersalna Z PRĘTAMI

Klasyczna i bardzo funkcjonalna barierka, która może służyć do ogrodzenia ulic, budynków, placów, przejść itp. Jednocześnie pozwala na łatwe przypinanie rowerów.

OPIS I CENY

icon PDF
barierka obrotowa PROVINCE

brama obrotowa PROVINCE

Ułatwia wjazd pojazdów dostawczych i ratunkowych, zapewniając jednocześnie elegancką ciągłość z barierkami PROVINCE. System blokady działa za pomocą uchwytu i kłódki umieszczanych na każdym module barierki. Do wyboru 5 gałek dekoracyjnych.

OPIS I CENY

icon PDF
brama obrotowa OZDOBNA 2

brama obrotowa OZDOBNA

Ozdobna bariera obrotowa służąca regulacji kontroli dostępu. Może być montowana samodzielnie lub w sąsiedztwie innych barier. Także jako dwuskrzydłowa. Stanowi estetyczny element architektury miejskiej, skutecznie kontrolujący ruch pojazdów i pieszych. Daje możliwość zablokowania w pozycji otwartej pod kątem 90°. Zamknięcie za pomocą zawleczki Ø 20 i kłódki (w
zestawie).

OPIS I CENY

icon PDF
barierka uniwersalna PROSTA 35MM 1

barierka uniwersalna PROSTA 35MM

Prosta i uniwersalna barierka o średnicy 35 mm. Stosowana jest powszechnie do odgradzania przestrzeni a także do parkowania rowerów. Dostępna także wersja 60 mm i wzmocniona (z poprzeczką).

OPIS I CENY

icon PDF
barierka uniwersalna PROSTA 60MM

barierka uniwersalna PROSTA 60mm

Prosta i uniwersalna barierka o średnicy 60 mm. Stosowana jest powszechnie do odgradzania przestrzeni a także do parkowania rowerów. Dostępna także wersja 35 mm i wzmocniona (z poprzeczką).

OPIS I CENY

icon PDF
barierka uniwersalna WZMOCNIONA

barierka uniwersalna WZMOCNIONA 35mm

Elegancka barierka z poprzeczką wzmacniającą, wykonana z rur o średnicy 35 mm. Stosowana jest powszechnie do odgradzania przestrzeni a także do parkowania rowerów. Dostępna także wersja 60 mm i bez poprzeczki.

OPIS I CENY

icon PDF
barierka uniwersalna WZMOCNIONA 60MM

barierka uniwersalna WZMOCNIONA 60mm

Elegancka barierka z poprzeczką wzmacniającą, wykonana z rur o średnicy 60 mm. Stosowana jest powszechnie do odgradzania przestrzeni a także do parkowania rowerów. Dostępna także wersja 35 mm i bez poprzeczki.

OPIS I CENY

icon PDF
barierka ochronna U KSZTALTNA 60MM

barierka uniwersalna U-KSZTAŁTNA 60mm

Barierka służąca do ochrony drzew, włazów, liczników wodnych, hydrantów, itd. Barierkę tworzą rurki stalowe w kształcie litery „u”. Galwanizowane lub pomalowane na powierzchni galwanizowanej według naszej palety kolorów RAL.

OPIS I CENY

icon PDF
tuleja do barierek wyjmowanych ZAMYKANA

tuleja do barierek wyjmowanych ZAMYKANA

Wszystkie barierki miejskie PROCITY mogą być występować w wersji wyjmowanej z podłoża dzięki systemowi wbetonowanych dwóch tulei. Tuleje wyposażone są w zamek śrubowy, osłonę otworu, system drenażu oraz zbiornik na kurz i piasek.

OPIS I CENY

icon PDF

Zastosowanie barier miejskich, ochronnych i drogowych

Bariery miejskie to absolutna podstawa, jeśli chodzi o infrastrukturę drogową. Zapewniają maksymalny stopnień bezpieczeństwa w stosunku do niskich nakładów finansowych i wielu możliwości ich zastosowania. Najlepiej sprawdzą się w miejscach strategicznych, by jak najbardziej ograniczyć liczbę wypadków oraz ich fatalne skutki. Przedstawione bariery drogowe mają zadbać w szczególności o bezpieczeństwo pieszych: przy szkołach, ruchliwych drogach, czy przystankach autobusowych.

Po co są barierki drogowe?

Projekt wszystkich barier drogowych został przemyślany tak, by nie tylko były praktyczne i sprawdzały się w trudnych sytuacjach, ale także miały elegancki i nowoczesny wygląd. Łatwo więc wkomponować je w przestrzeń miejską, tak by stanowiły jej integralny element.

Innym sposobem na wydzielenie ciągów komunikacyjnych są tzw. słupki taśmowe, wykonywane zwykle w klasycznym srebrnym lub czarnym kolorze. Za ich pomocą w krótkim czasie można dowolnie określić drogę, bez względu na częstość zmiany kierunku. Wśród innych opcji znajdują się między innymi plastikowe słupki łańcuchowe, barierki proste i wzmocnione, systemy barierek ochronnych ECO, a także składane i łatwe do transportowania barierki nożycowe, stosowane głównie w miejscach budowy lub remontów. Uzupełnieniem oferty są elementy dodatkowe, jak osłony słupów i latarni, odbojnice gumowe oraz wózkowe, a także kauczukowe zabezpieczenia narożników. Wszystkie elementy ochronne wykonane są z materiałów nierdzewnych, o podwyższonej trwałości.

Barierki drogowe Gemma

Produkty, które oferuje firma Gemma to zróżnicowany zestaw barierek miejskich, które oznaczają się wysoką jakością wykonania oraz różnym stylem wykonania. Dzięki temu można dobrać odpowiedni fason w zależności od potrzeb.

W ofercie naszego sklepu znajdą państwo proste i uniwersalne barierki, które stosowane są np. do odgradzania przestrzeni miejskiej, a także parkowania rowerów. Do zakupienia możliwe są także ozdobne barierki obrotowe, które mogą służyć za regulację dostępu. Barierki, które oferuje Gemma, dostępne są w różnych rozmiarach, więc ten element ochronny może zostać zainstalowany wszędzie, gdzie istnieje taka konieczność. Nie trzeba rezygnować z bezpieczeństwa w przypadku wąskich ulic czy chodników.

Barierki miejskie mogą być montowane samodzielnie lub w sąsiedztwie innych barier. Stanowią one estetyczny element, który dobrze komponuje się z architekturą miejską, jednocześnie ozdabia, ale również skutecznie kontroluje ruch pojazdów i pieszych.

Polecane kategorie: