ZAPYTAJ O WYCENĘ:

Gabloty szkolne

gablota JUNIOR

gablota JUNIOR

Wesołe i kolorowe gabloty ze zwierzętami, które udekorują przestrzenie szkół i przedszkoli przeznaczone dla dzieci. 4 wzory do wyboru w 6 różnych kolorach. Magnesy gratis. Idealne do wywieszenia menu stołówki, przepisów wewnętrznych, godzin otwarcia, wydarzeń sportowych i kulturalnych. Zamek bezpieczeństwa z 2 kluczami.

OPIS I CENY

icon PDF
gablota DRZEWKO

gablota DRZEWKO

Gablota w kształcie drzewa – wesoły i oryginalny nośnik informacji, który przyciąga uwagę nie tylko dzieci. Wersja ścienna oraz na słupku w kształcie pnia drzewa. Magnesy gratis.

OPIS I CENY

icon PDF

Użycie gablot informacyjnych w szkołach i przedszkolach

Linia produktów JUNIOR dopasowuje się do potrzeb dzieci, proponując formy i kolory atrakcyjne dla młodego odbiorcy. Jednocześnie wszystkie elementy linii, stanowią powiązaną stylistycznie całość, mogąc zapewnić kompleksowe wyposażenie dla szkół i przedszkoli.

Gabloty szkolne w różnych kolorach i kształtach to doskonałe rozwiązanie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Różne warianty cechują się innym wykonaniem, możliwością przywieszania magnesów  i specjalnych zabezpieczeń. Nie da się ukryć, że jednym z najważniejszych rzeczy jest bezpieczeństwo uczniów, ale także ich zachęcenie do nauki i chodzenia do szkoły. Z tego względu proponujemy jak najbardziej atrakcyjne przedmioty, który chwycą za serce podopiecznych i sprawią, że dzieci bardziej zaangażują się w szkolne życie. Motywy gablot są rozmaite, dzięki czemu można dopasować je pod wystrój klasy lub korytarza. Różne wzory przykują uwagę dzieci, sprawią, że szkolna przestrzeń będzie wyjątkowo przytulna i kolorowa. Jest to dość ważny aspekt, gdyż przyjemne i barwne pomieszczenia przyciągną uczniów do czytania informacji zamieszczonych w szkolnych gablotach.

Gabloty szkolne – charakterystyka

Produkty pro-city.pl cechują się przede wszystkim trwałością i różnorodnością. Jedne z najlepszych gablot szkolnych na rynku odznaczają się precyzyjnym wykonaniem i motywami, które cieszą oko nie tylko uczniów, ale i samych nauczycieli. Możliwość przebywania w tak barwnej przestrzeni zdecydowanie wpływa na poprawę samopoczucia. Zaskakująco innowacyjne tablice pozwalają nie tylko na przywieszanie magnesów, ale i wyróżniają się zamkami bezpieczeństwa, możliwością trwałego przymocowania do ściany za pomocą sprawnego montażu. Dekoracje wykonane są z malowanej blachy ocynkowanej, a więc przez lata pozostają w niezmiennym stanie i zaskakują trwałością. Znajdziesz rozmaite wzory gablot, w tym króliczki, motylki, misie, pingwiny, sowy, żółwie, ptaki i wiele innych. Do każdej kupowanej gabloty ze sklepu internetowego pro-city.pl dołączane są darmowe magnesy. Co więcej, pod każdym opisem gabloty szkolnej możesz sprawdzić dokładne parametry, w tym wymiary wykonania i przede wszystkim cenę. W zależności od potrzeb oraz ilości informacji, jakie chcesz zamieszczać w gablocie szkolnej, możesz wybrać produkt mieszczący 2, 4 lub 6 kartek o wymiarach A4.

Gabloty szkolne w pro-city.pl – czy są potrzebne w szkole?

Szkoła to przestrzeń, w której uczeń powinien czuć się maksymalnie bezpiecznie oraz komfortowo. Z uwagi na czas, który spędza w placówce, powinien otaczać się atrakcyjnymi dla niego przedmiotami, które zaangażują go w szkolną społeczność i sprawią, że będzie chętniej dowiadywał się o ważnych wydarzeniach itd. Gablota szkolna powinna być miejscem, w którym znajdują się najważniejsze informacje dotyczące szkolnego życia. Przykuwający wzrok motywy szkolnych gablot sprawiają, że ciężko przejść obok nich obojętne. Specjalne zabezpieczenie pozwoli na bezpieczne użytkowanie przedmiotów, a różne warianty dopasują się do szkolnych potrzeb uczniów. Koniecznie sprawdź specjalne tablice szkolne i wpłyń na dobry nastrój uczniów.

Gabloty szkolne – co można w nich umieścić?

Jeśli zastanawiasz się, po co właściwie potrzebne są gabloty szkolne, warto wiedzieć, co można w nich umieścić. Powyżej pisaliśmy o ważniejszych wydarzeniach, mogą one dotyczyć dat akademii szkolnych, informacji odnośnie wywiadówek i specjalnych spotkań, informacji na temat szkolnych dyskotek lub wycieczek, wyjść dla chętnych, konkursów. Mogą być to także przypomnienia dotyczące oddania książek do biblioteki, zbliżających się popraw, próbnych i oficjalnych egzaminów. W zależności od poziomu nauczania, w przypadku mniejszych dzieci mogą być to ogłoszenia specjalnych dni, np. Dzień Ziemi, Dzień Matki. Sposobów na wykorzystanie tablicy jest wiele i spełnia ona wyjątkowo potrzebne funkcje w przestrzeni szkolnej. Jest to jeden z elementów niezbędnych w klasach lub na korytarzach. Pozwala to dowiadywać się uczniom najważniejszych informacji bez potrzeby ciągłego dopytywania nauczycieli. Zdecydowanie, warto zaopatrzyć szkolną placówkę w gablotę szkolną o wyjątkowym kształcie, która będzie przyciągać wzrok i zwracać uwagę. Jest to inwestycja na lata, a trwałość przedmiotów pro-city.pl zaskakuje niezmiennym wyglądem.

Polecane kategorie: