ZAPYTAJ O WYCENĘ:

Ogrodzenia dla boisk szkolnych i szkół

ogrodzenie placu zabaw LINEA

ogrodzenie placu zabaw LINEA

Dwukolorowa barierka, która łączy maksymalne bezpieczeństwo i zabawny wygląd. Wypełnienie siatką, na której istnieje możliwość umieszczenia zdobienia. Do wyboru aplikacje: wąż, krokodyl, dinozaur). Gałki wykończeniowe oraz aplikacja może być w innym wybranym kolorze.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek dwukolorowy CARREFOUR

słupek dwukolorowy CARREFOUR

Dwukolorowy słupek o średnicy 76 mm, pasujący stylistycznie i kolorystycznie do ogrodzeń LINEA. Jaskrawe kolory gałek dedykują zastosowania słupka do ogradzenia budynków szkolnych, boisk i placów zabaw.

OPIS I CENY

icon PDF
ogrodzenie placu zabaw CONVIVALE

ogrodzenie placu zabaw CONVIVALE

Pełna równowaga pomiędzy maksymalnym bezpieczeństwem i zabawnym wyglądem. Bariera jest wypełniona siatką i posiada wysoką poprzeczkę zwiększającą bezpieczeństwo. Kolorowe dekoracje do bariery podnoszą atrakcyjność dla dzieci. Do wyboru 6 dekoracji w 5 kolorach.

OPIS I CENY

icon PDF
207900 ogrodzenie placu zabaw JUNIOR

ogrodzenie placu zabaw JUNIOR

Ogrodzenie dedykowane dla placów zabaw, zaprojektowane stworzone z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. Występuje w 2 długościach 1 oraz 2,5 m. Dostępna także furtka wejściowa. Pasuje stylistycznie do pozostałych produktów z linii JUNIOR.

OPIS I CENY

icon PDF

Ogrodzenie boiska, placu zabaw i szkoły

Ogrodzenia, które nie tylko mają zapewnić bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników placów zabaw, przedszkoli i szkół, ale także stanowić atrakcyjne wizualnie uzupełnienie dla wyznaczanej przestrzeni.