ZAPYTAJ O WYCENĘ:

Ogrodzenia dla boisk szkolnych i szkół

ogrodzenie placu zabaw LINEA

ogrodzenie placu zabaw LINEA

Dwukolorowa barierka, która łączy maksymalne bezpieczeństwo i zabawny wygląd. Wypełnienie siatką, na której istnieje możliwość umieszczenia zdobienia. Do wyboru aplikacje: wąż, krokodyl, dinozaur). Gałki wykończeniowe oraz aplikacja może być w innym wybranym kolorze.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek dwukolorowy CARREFOUR

słupek dwukolorowy CARREFOUR

Dwukolorowy słupek o średnicy 76 mm, pasujący stylistycznie i kolorystycznie do ogrodzeń LINEA. Jaskrawe kolory gałek dedykują zastosowania słupka do ogradzenia budynków szkolnych, boisk i placów zabaw.

OPIS I CENY

icon PDF
ogrodzenie placu zabaw CONVIVALE

ogrodzenie placu zabaw CONVIVALE

Pełna równowaga pomiędzy maksymalnym bezpieczeństwem i zabawnym wyglądem. Bariera jest wypełniona siatką i posiada wysoką poprzeczkę zwiększającą bezpieczeństwo. Kolorowe dekoracje do bariery podnoszą atrakcyjność dla dzieci. Do wyboru 6 dekoracji w 5 kolorach.

OPIS I CENY

icon PDF
207900 ogrodzenie placu zabaw JUNIOR

ogrodzenie placu zabaw JUNIOR

Ogrodzenie dedykowane dla placów zabaw, zaprojektowane stworzone z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. Występuje w 2 długościach 1 oraz 2,5 m. Dostępna także furtka wejściowa. Pasuje stylistycznie do pozostałych produktów z linii JUNIOR.

OPIS I CENY

icon PDF

Ogrodzenie boiska, placu zabaw i szkoły

Ogrodzenia zapewniające bezpieczeństwo są jednym z niezbędnych elementów, zwłaszcza w przestrzeni szkolnej. Konieczny jest ich montaż, aby spełnić wszystkie warunki bezpieczeństwa, które umożliwią wykonywanie wszelkich aktywności fizycznych bez obaw, że dojdzie do wypadku. To szczególnie ważne w szkole, kiedy pod opieką znajduje się większa grupa dzieci. Zabezpieczony teren sprawia, że nie musimy martwić się o wyjście uczniów poza dozwolony obszar, a tym samym zapewnia nam to maksymalny komfort podczas opiekowania się podopiecznymi. Szeroki wybór pozwala wybrać ogrodzenia dla szkolnych boisk i szkół, które wyróżniają się specjalnym zabezpieczeniem, możliwością wyboru kolorystyki, dodatkowymi elementami i różnią się materiałem wykonania oraz kształtem. Różna rozpiętość ogrodzeń oraz wymiary umożliwiają łatwe dopasowanie produktu pod potrzeby danej placówki. Z tego względu serdecznie zachęcamy do sprawdzenia solidnego i trwałego materiału ogrodzeń, a także wyróżniających ich cech.

Ogrodzenia dla szkolnych boisk i szkół – charakterystyka

Ogrodzenia oraz słupki dla boisk wykonane są z rur stalowych i pokryte są cynkowym pokładem. Okratowanie z drutu stalowego zabezpiecza choćby przed wypadnięciem piłki podczas grania na boisku. Rozmaite warianty kolorystyczne sprawiają, że ogrodzenia widoczne są z daleka, a dzięki jaskrawym odcieniom można je zauważyć nawet w ciemności. Wyjątkowo atrakcyjne ceny wyróżniające ogrodzenia dla szkolnych boisk pozwalają na kupno kilku elementów i zabezpieczyć cały obwód placówki szkolnej w dobrej cenie. Co ciekawe, pokład cynkowy proponuje 5 lat gwarancji na antykorozyjność, a także 5 lat na trwałe wykonanie za pomocą bezpośredniego mocowania do podłoża poprzez wbetonowane części i płyty mocujące.

Ogrodzenia dla szkolnych boisk i szkół w sklepie pro-city.pl

Najlepszej jakości producenci tworzą trwałe i wytrzymałe barierki, które przez lata zachowają niezmienny wygląd. Specjalne elementy, które można dobrać wedle własnych preferencji rozweselają przestrzeń szkolną i nadają jej atrakcyjności. Co więcej, internetowy sklep pro-city.pl przedstawia wszelkie parametry techniczne i dokładny opis bramek szkolnych. Można dowiedzieć się na temat materiału wykonania, dokładnych danych i wymiarów, a także możliwości wyboru różnych wariantów kolorystycznych, których jest naprawdę sporo. Poza barierkami ochronnymi, sklep proponuje słupki zabezpieczające, które będą świetnym elementem oddzielającymi barierki.

Szczegółowy opis informuje również o dokładnych cenach każdych barierek, a także wybór dowolnego odcienia. Firma pro-city.pl proponuje barierki dwukolorowe bez dekoracji lub z motywem dinozaura, krokodyla czy węża. Co ciekawe, możesz wybrać inny kolor samej barierki oraz dekoracji, która jest do niej na stałe przymocowana. Taka propozycja sprawdzi się na terenie przedszkola, aby nieco ubarwić przestrzeń maluchów. Natomiast dla starszych dzieci lub boisk idealnym rozwiązaniem będą barierki bez dekoracji ze specjalnym zabezpieczeniem podłużnym, który podwyższa ogrodzenie.

Ogrodzenie dla szkolnych boisk i szkół – podsumowanie

Zabezpieczenie szkolnego obszaru jest jednym z niezbędnych aspektów do ochrony i bezpieczeństwa wszystkich uczniów i osób przebywających na boisku. Specjalne mocowanie i wykonanie z wytrzymałych i trwałych elementów pozwala na odporność barierek na wszelkie czynniki zewnętrzne, i możliwe jest ich wykorzystywanie przez lata. Różne elementy w postaci siateczki i wysokich poprzeczek dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo, a różne motywy zwierząt lub wzory geometryczne można dopasować do koloru placówki.

Dodatkowo gwarancja, którą oferuje internetowy sklep pro-city.pl, jest także dużym udogodnieniem i zapewnieniem o jakości sprzedawanych produktów. Kierujemy się, by każdy klient korzystający z naszej oferty, był maksymalnie zadowolony. Z tego względu spełniamy nawet największe oczekiwania, a szczególnie jeśli chodzi o zabezpieczenie tak ważnych terenów, jak placówki szkolne. Precyzyjne wykonanie z naprawdę trwałych na wszelkie czynniki materiałów jest zakupem na lata, dlatego tak wiele osób stawia na barierki szkolne i słupki, które wykonane są ze stali.

Polecane kategorie: