ZAPYTAJ O WYCENĘ:

Donice miejskie

donica na drzewa WENECJA

donica na drzewa WENECJA

Donice betonowe o współczesnym wyglądzie, dostarczające nowoczesnego charakteru przestrzeniom publicznym. Dostępne różne kolory i wersje wykończeniowe wnętrza. Nogi z płynna regulacją wysokości. Opcjonalny system nawadniający.

OPIS I CENY

icon PDF
donica na drzewa PROVINCE

donica na drzewa PROVINCE

Stylowe donice chodnikowe na drzewa i krzewy. Pięć rodzajów gałek wykończeniowych do wyboru. Rozmiary 80 x 80 x 75 cm oraz 100 x 100 x 90 cm. Malowane według palety RAL. Regulacja wysokości nóżek. Ścianki boczne ze stali lub drewna.

OPIS I CENY

icon PDF
donice betonowe KWADRATOWE 1

donica betonowa KWADRATOWA

Donice betonowe w różnych wymiarach i rodzaju kruszywa, pozwalają na efektowne wyeksponowanie dużych elementów zieleni przy ciągach pieszych, parkingach itp. Ich kształty i wymiary są doskonałą propozycją do wykorzystania na dużych przestrzeniach. Dodatkowo stanowią doskonałą blokadę wjazdu dla pojazdów.

OPIS I CENY

icon PDF
donice betonowe OKRAGLE

donica betonowa OKRĄGŁA

Donica okrągła o średnicy 95 cm, wykonana z betonu. W zależności od potrzeb klientów możliwość wyboru rodzaju kruszywa. Z łatwością łączy się z elementami ogrodzeń, płytek, schodów i z zabudową posesji.

OPIS I CENY

icon PDF

Rodzaje donic miejskich i ich zastosowanie

Donice betonowe mają wszechstronne zastosowanie w projektowaniu miejskiej przestrzeni użytkowej. Świetnie dopełnią kompozycji bulwarów, skwerów i terenów zielonych. Od wielu lat chętnie używane są także w zagospodarowywaniu miejsc publicznych: urzędów miejskich, budynków szpitalnych i szkolnych, czy parkingów.

DONICE BETONOWE

Donice betonowe pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także praktyczną – skutecznie oddzielają ruch pieszych od ruchu samochodowego, czy też wyznaczają granice strefy parkowania.

DONICE METALOWE

Równie dobrze, jak donice betonowe sprawdzają się także donice z metalową obudową. Przy obu wersjach możliwe jest dopasowanie takiej rośliny, jaka akurat pasuje do przestrzeni. Choć zwykle są to kwiaty i krzewy, to ciekawe zestawienia można tworzyć także z niewielkimi drzewkami. Dodatkowo polecamy także łączenie donic z ławkami, co pozwoli na bardziej skomplikowane aranżacje większych terenów.