ZAPYTAJ O WYCENĘ:

Wyposażenie szkół i przedszkoli – ławki i stoły

zestaw SILAOS JUNIOR

zestaw SILAOS JUNIOR

Stół drewniany ze stelażem stalowym, który stanowi miejsce odpoczynku i zabawy dla dzieci. Jak wszystkie produkty z linii JUNIOR, posiada żywe i wesołe kolory. Dostępny w dwóch wersjach o wysokości siedziska 290 mm i 390 mm.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka MORA JUNIOR

ławka MORA JUNIOR

Ławki dedykowane dla szkół, przedszkoli i placów zabaw. Mają obniżoną wysokość siedziska do 270 mm, dzięki czemu są wygodne dla przedszkolaków. Ławki wykonane z drewna egzotycznego.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka SILAOS JUNIOR

ławka SILAOS JUNIOR

Ławki dedykowane dla szkół, przedszkoli i placów zabaw. Mają obniżoną wysokość siedziska do 270 lub 390 mm, dzięki czemu są wygodne dla przedszkolaków lub młodszych uczniów. Dostępna także wersja bez oparcia. Ławki wykonane z drewna egzotycznego.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka osmiokatna SILAOS JUNIOR

 

ławka ośmiokątna SILAOS JUNIOR

Kolorowa ławka z drewnianym siedziskiem. Przeznaczona do ustawienia wokół drzew w miejscach przeznaczonych dla dzieci, takich jak place zabaw, szkoły i przedszkola. Dwie wysokości siedziska do wyboru 270 i 390 mm.

OPIS I CENY

icon PDF

Wyposażenie szkół i przedszkoli – ławki i stoły

Przedstawiamy linię produktów architektury miejskiej przeznaczoną dla dzieci. Wyróżnia ją ergonomia dostosowana do wymiarów młodych użytkowników oraz żywe, zabawne kolory.

Szkoła i przedszkole to przestrzeń, w której wszyscy uczniowie powinni czuć się komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie. Doskonale wiemy, jak ważne jest poczucie opieki i wygody dla uczniów starszych oraz młodszych klas. To za pomocą maksymalnego odpoczynku w czasie przerw, dzieci mogą skupić się na lekcjach. Z tego względu internetowy sklep pro-city.pl proponuje najwyższej jakości wyposażenie dla szkół i przedszkoli, które sprawi, że w czasie przerw, uczniowie będą mogli cieszyć się komfortem, miejscem do zabaw i spędzaniem wspólnego czasu ze znajomymi. Przedstawiamy wyposażenie szkół i przedszkoli w postaci ławek oraz stołów, których jakość pozwala na ich montaż nawet na zewnątrz. Wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów sprawiają, że meble odporne są na czynniki zewnętrze, a charakterystyka ich wykonania zaskakuje wygodą i atrakcyjnością, co jest równie ważne dla dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów starszych klas. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia charakterystycznych cech dla mebli pro-city.pl i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Czym wyróżniają się ławy i stoły pro-city.pl?

Internetowy sklep pro-city.pl stawia przede wszystkim na jakość wykonania, która pozwoli przez lata niezmiennie służyć dzieciom. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wielu uczniów korzysta z wyposażenia szkół, dlatego też wszelkie produkty powinny być trwałe. Rozmaita oferta proponuje wygodne ławki do wnętrza, lecz również na zewnątrz. Pozwala to na montaż ław i stołów na placu zabaw i na terenie przedszkola. To świetna propozycja na letnie wyjścia na zewnątrz, kiedy można wygodnie usiąść i spędzić czas przy malowaniu lub nauce na świeżym powietrzu.

Aby dopasować wyposażenie szkół i przedszkoli do wieku i potrzeb dzieci, oferta proponuje różnego wymiaru ławki oraz stoły, które można dostosować pod względem wysokości oraz szerokości. Ławki mają także wygodne oparcia, które dodatkowo wpłyną na maksymalny komfort. Co więcej, wykonane z rozmaitych kolorów, ubarwiają przestrzeń każdej placówki szkolnej i zachęcają dzieci do spędzania czasu przy kolorowych stołach i ławkach. Doskonale wiemy, jak kolory potrafią przyciągnąć dzieci.

Możliwość wyboru różnych wariantów

Kolejnym atutem wyboru ławek i stołów jest możliwość wariantu tego samego typu ławki lub stołu zarówno dla przedszkola, jak i szkół. Różniące się wymiarami wyposażenie dostosowuje się do potrzeb uczniów, dzięki czemu zapewnia maksymalną wygodę, gdyż dopasowuje się do innego wzrostu dzieci. O jakości świadczy choćby gwarancja antykorozyjności aż przez 10 lat! Natomiast wytrzymałość spawów zagwarantowana jest na 5 lat.

Wyposażenie dla szkół i przedszkoli w pro-city.pl

Dużym udogodnieniem dla klientów internetowego sklepu pro-city.pl jest dokładny opis, który znajduje się na stronie. Szczegółowe informacje można znaleźć pod każdym opisem produktu, a tam materiał, z jakiego wykonana jest ława lub stół, wymiary szerokości i wysokości, dodatkowe elementy, kolory mebli. Także kształty, które różnią się, na przykład ławka ośmiokątna, ławka zwykła, stół owalny lub kwadratowy. Ocynkowana powierzchnia sprawia, że wyposażenie jest odporne na czynniki zewnętrzne. Oznacza to, że meble bez problemu spełnią swoją funkcję i zachowają niezmienny wygląd nawet w czasie chłodniejszych dni lub mroźnej zimy. Dzięki temu można stabilnie przymocować każdą ławkę oraz stół, by zapewnić bezpieczeństwo swoim podopiecznym i nie martwić się niepotrzebnie o ich ochronę. Każdy nauczyciel zdaje sobie sprawę, że często wystarczy sekunda, by spuścić dziecko z oka, i może się coś wydarzyć. Z tego względu oferujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty, które zaskakują trwałością i wytrzymałością!

Polecane kategorie: