ZAPYTAJ O WYCENĘ:

Wyposażenie szkół i przedszkoli – ławki i stoły

zestaw SILAOS JUNIOR

zestaw SILAOS JUNIOR

Stół drewniany ze stelażem stalowym, który stanowi miejsce odpoczynku i zabawy dla dzieci. Jak wszystkie produkty z linii JUNIOR, posiada żywe i wesołe kolory. Dostępny w dwóch wersjach o wysokości siedziska 290 mm i 390 mm.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka MORA JUNIOR

ławka MORA JUNIOR

Ławki dedykowane dla szkół, przedszkoli i placów zabaw. Mają obniżoną wysokość siedziska do 270 mm, dzięki czemu są wygodne dla przedszkolaków. Ławki wykonane z drewna egzotycznego.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka SILAOS JUNIOR

ławka SILAOS JUNIOR

Ławki dedykowane dla szkół, przedszkoli i placów zabaw. Mają obniżoną wysokość siedziska do 270 lub 390 mm, dzięki czemu są wygodne dla przedszkolaków lub młodszych uczniów. Dostępna także wersja bez oparcia. Ławki wykonane z drewna egzotycznego.

OPIS I CENY

icon PDF
lawka osmiokatna SILAOS JUNIOR

 

ławka ośmiokątna SILAOS JUNIOR

Kolorowa ławka z drewnianym siedziskiem. Przeznaczona do ustawienia wokół drzew w miejscach przeznaczonych dla dzieci, takich jak place zabaw, szkoły i przedszkola. Dwie wysokości siedziska do wyboru 270 i 390 mm.

OPIS I CENY

icon PDF

Wyposażenie szkół i przedszkoli – ławki i stoły

Przedstawiamy linię produktów architektury miejskiej przeznaczoną dla dzieci. Wyróżnia ją ergonomia dostosowana do wymiarów młodych użytkowników oraz żywe, zabawne kolory.