ZAPYTAJ O WYCENĘ:

Słupki miejskie

slupek miejski CARREFOUR

słupek miejski CARREFOUR

Proste i eleganckie stalowe słupki z lekko wypukłą nasadą. Występują w aż 5 grubościach. Mogą być ocynkowane lub dodatkowo malowane według palety RAL, ruchome dzięki systemowi SERRUBLOC, oraz w wersji z łańcuchem.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek z lancuchem CARREFOUR

słupek miejski z łańcuchem CARREFOUR

Wersja słupka CARREFOUR 60 lub 76 mm z dodatkowymi uchwytami służącymi do mocowania łańcucha. Uchwyty występują jedno lub dwustronnie. Łańcuchy są zawieszane za pomocą skręcanego ogniwa. Wersja tylko ocynkowana lub malowana wg. palety kolorów RAL. Dwie grubości łańcucha do wyboru.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek miejski PROVINCE 76mm

słupek miejski PROVINCE 76 mm

Dekoracyjne słupki upiększające ulice i place oraz blokujące wjazd i parkowanie dla pojazdów. Ich nowoczesny lub klasyczny wygląd pozwala dopasować się do każdego rodzaju krajobrazu. Średnica 76 mm. 5 rodzajów gałek i wykończenia, do wyboru 9 kolorów RAL. Pasują stylistycznie do pozostałych produktów z linii PROVINCE.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek miejski PROVINCE 114mm

słupek miejski PROVINCE 114 mm

Dekoracyjne słupki upiększające ulice i place oraz blokujące wjazd i parkowanie dla pojazdów. Średnica 114 mm. Ich nowoczesny lub klasyczny wygląd pozwala dopasować się do każdego rodzaju krajobrazu. Do wyboru 5 rodzajów gałek oraz 9 kolorów RAL.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek z lancuchem PROVINCE

słupek miejski z łańcuchem PROVINCE

Słupki wyposażone dodatkowo w pierścienie służące do mocowania łańcuchów. Do wyboru 5 gałek oraz różne kolory RAL. Średnica 76 lub 114. Łańcuchy zawiesza się na wszystkich słupkach za pomocą skręcanego ogniwa. Do wyboru 9 kolorów RAL.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek miejski CONVIVALE

słupek miejski CONVIVALE

Słupek o nowatorskim wyglądzie, umożliwiający wydzielenie przestrzeni miejskich w elegancki i prosty sposób. Słupek stalowy 70 x 70 mm bez ostrych krawędzi. Gałka z odlewu aluminium. Wykończenie: stal malowana na podkładzie cynkowym. Do wyboru 9 kolorów RAL.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek miejski ELIPSA.psd

słupek miejski ELIPSA

Słupek zakończony elegancką i nowoczesną w wyglądzie gałką wykonaną z odlewu aluminium. Średnica 90 mm. Wykończenie: stal malowana na podkładzie cynkowym. Do wyboru 9 kolorów RAL.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek miejski DWUKOLOROWY

słupek miejski DWUKOLOROWY

Słupki są zgodne z regulacjami odnośnie dostosowania kolorów i wymiarów architektury miejskiej dla osób niedowidzących. Stalowe słupki śr. 76 i 114 mm. Do wyboru 5 gałek wykończeniowych. Wysokość nad ziemią ok. 1200 mm. Do wyboru 9 kolorów RAL słupka. Gałka w kolorze białym lub tytanowa.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek betonowy KULA

słupek betonowy KULA

Eleganckie zabezpieczenia parkingów i chodników. Kuliste słupki z betonu z warstwą kruszyw mineralnych na bazie żwirów i grysów marmurowych w technologii betonu płukanego. Niezwykle trwałe. Kula o średnicy 50 cm.

OPIS I CENY

icon PDF
40 slupek betonowy PAL

słupek betonowy PAL

Słupek parkingowy w kształcie zaokrąglonego stożka, z charakterystyczną odsłoniętą warstwą kruszywa. Stanowi solidne i trwałe zabezpieczenie dla stref parkingowych. Średnica 43 cm, wysokość 82 cm.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek betonowy SCIETY

słupek betonowy ŚCIĘTY

Słupek o oryginalnej, nieregularnej formie. Wykonany w technologii betonu płukanego. Znajduje zastosowanie na placach, wjazdach oraz parkingach miejskich. Wyznacza granicę pomiędzy jezdnią a przestrzenią dla pieszych, zabezpieczając teren tam, gdzie ruch pojazdów jest zabroniony.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek betonowy PROSTOKATNY

słupek betonowy PROSTOKĄTNY

Słupek prostopadłościenny o regularnych prostokątnych bokach. W celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa, możliwy jest również montaż zaczepów do mocowania łańcuchów. Stanowi solidne i trwałe zabezpieczenie dla stref parkingowych. Wysokość 70 cm.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek staly STRAZACKI

słupek biało-czerwony STAŁY, WYJMOWANY, SKŁADANY

Większe bezpieczeństwo dzięki lepszej widoczności – słupki w kolorze białym z czerwonymi paskami odblaskowymi. Idealne na drogi pożarowe.
Słupki stałe, wyjmowane i opuszczane.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek blokujacy BARCELONA

słupki blokujące NISKIE

Cztery wzory niskich, masywnych i odpornych na wstrząsy słupków: CITY, BARCELONA, AGORA oraz INOX. Słupki blokujące przeznaczone są do ochrony strefy pieszych. Ich nowoczesny lub klasyczny wygląd pozwala dopasować się do każdego rodzaju krajobrazu. Różne rozmiary i kolory.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek blokujacy WYSUWANY

słupek blokujący WYSUWANY

Słupki wysuwane i chowane pionowo w podłożu, napędzane przez siłownik gazowy znajdujący się w tulei. Wytrzymałe na wstrząsy do 6000 J i zmiażdżenie w pozycji poziomej do 40 ton. Posiadają zamykanie na klucz oraz obręcz antypoślizgową. Do wyboru: 9 kolorów RAL, różne grubości i kształty.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek blokujacy ANTYTARANOWY

słupek blokujący ANTYTARANOWY

Wzmocnione słupki blokujące wjazd, przeznaczone do zastosowania w pobliżu banków, galerii handlowych, sklepów jubilerskich, w celu uniknięcia kradzieży poprzez wjazd pojazdu przez witrynę budynku. Umożliwiają dostosowanie się do wymogów firm ubezpieczeniowych. Średnice 160, 219 lub 273 mm. Słupki zalewane są wewnątrz betonem.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek wyjmowany PRIMABLOC

słupek wyjmowany PRIMABLOC®

Wygodne w obsłudze słupki, która mogą być wyjmowane bez konieczności schylania się. Posiadają zamek otwierający umieszczony w górnej części słupka. Do wyboru 4 gałki dekoracyjne oraz różne rodzaje zamka. Słupek mocowany jest w specjalnej tulei.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek skladany SOLIBLOC

słupek składany SOLIBLOC®

Słupek składany, przytwierdzony na ruchomej podstawie. Charakteryzuje się mocą, stabilną konstrukcją, stanowiąc wzór jakości. Zamek cylindryczny blokowany jest kluczem trójkątnym. Automatyczne zamknięcie otworu blokady w poziomej eliminuje gromadzenie się żwiru i liści. 6 modeli do wyboru.

OPIS I CENY

icon PDF
slupek amortyzujacy AMORTICHOC

słupek amortyzujący AMORTICHOC®

Słupek pozwala na lekkie uderzenie pojazdu. Dzięki nowemu systemowi przegubowemu, wraca idealnie do swojej pozycji początkowej. Maksymalne pochylenie słupka 45 stopni. Wykończenie malowane zgodnie z paletą RAL, gałka do wyboru.

OPIS I CENY

icon PDF
system slupkow wyjmowanych SERRUBLOC

tuleja do słupków wyjmowanych SERRUBLOC®

Specjalne tuleje SERRUBLOC®, które funkcjonują ze słupkami miejskimi o średnicach 76, 90 i 114 mm. Odblokowywanie słupka odbywa się poprzez przekręcenie go wokół osi, bez schylania się. Otwieranie następuje za pomocą klucza trójkątnego. System wyposażony jest w auto drenaż oraz zamknięcie chroniące przed wpływem kurzu, piasku i liści. Mechanizm ze stali nierdzewnej.

OPIS I CENY

icon PDF
tuleja do slupkow ruchomych PROSTA

 

tuleja do słupków wyjmowanych PROSTA

Tuleje na słupki lub bariery miejskie. Służą do osadzania u wyjmowania słupków z podłoża. Do wyboru 5 rozmiarów, pasujących do słupków miejskich i ochronnych z naszej oferty. Stal ocynkowana ogniowo.

OPIS I CENY

icon PDF
tuleja do slupkow ruchomych ZAMYKANA

tuleja do słupków wyjmowanych ZAMYKANA

Tuleje na słupki lub bariery miejskie z dodatkową funkcją blokowania ich położenia za pomocą zamka śrubowego. Służą do osadzania u wyjmowania słupków z podłoża. Do wyboru 4 rozmiary, pasujące do słupków miejskich i ochronnych z naszej oferty. Stal ocynkowana ogniowo, system automatycznego drenażu.

OPIS I CENY

icon PDF

Słupki uliczne – szeroki wybór

Jednym z podstawowych zadań podczas tworzenia infrastruktury miejskiej jest wyznaczenie przebiegu ciągów drogowych, jak również oddzielenie różnych stref od siebie – np. dróg rowerowych, dróg samochodowych oraz ścieżek pieszych. Najprostszym, a zarazem jednym z najskuteczniejszych sposobów na spełnienie wszystkich wymagań związanych z bezpieczeństwem i funkcjonalnością jest zastosowanie prostego rozwiązania, jakim są słupki uliczne ograniczające wjazd.

Rodzaje słupków drogowych

Podstawową propozycją są słupki drogowe proste, klasyczne, wykonane ze stali i produkowane w różnych grubościach. Opcjonalnie mogą być one wyposażone w pierścienie, do których można zamocować łańcuchy, zamykając tym samym przejście pomiędzy słupkami drogowymi. Innym powszechnie stosowanym rozwiązaniem są słupki dekoracyjne o różnej średnicy, produkowane w wielu opcjach kolorystycznych i z różnymi rodzajami gałek. Bardziej nowoczesną propozycją są natomiast nieruchome pachołki wykonane jako jednorodny odlew żeliwny, zdolne do wytrzymania uderzeń o bardzo dużej sile. Ich montaż polega na wbetonowaniu w podłoże, a powierzchnia może być pokryta farbą o właściwościach antykorozyjnych. Alternatywą dla różnego typu smukłych słupków ulicznych są także bardziej masywne słupki betonowe o różnorodnym kształcie – kuli, prostopadłościanu, a nawet nieregularnej bryły, mogące stanowić ozdoby chodników.

Słupki uliczne – cena

Słupki uliczne różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale także ceną. Najtańszą opcją jest wybór słupka biało-czerwonego. Są to białe słupki z czerwonymi paskami odblaskowymi. Te elementu idealnie nadają się na drogi pożarowe. O wiele droższe będą z kolei słupki, które poza odgradzaniem służą także dekoracji. Słupki blokujące wysuwane również będą miały wyższą cenę ze względu na to, że słupki te działają za pomocą automatyki, co również generuje koszty.

Ciężko określić jedną cenę dla każdego z poszczególnych rodzajów słupków drogowych. Wszystko zależy od producenta, materiałów potrzebnych do wykonania oraz automatyki. Ceny najprostszych słupów zaczynają się od 200 zł, a kończą nawet na 4000 zł za słupki blokujące wysuwane.

Słupki uliczne Gemma

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą infrastruktury miejskiej – firmą Gemma. W naszym sklepie znajdą państwo wszystkie rodzaje słupków, które potrzebne są do prawidłowej zagospodarowania przestrzeni. Dostępne są zarówno te klasyczne, wdziane na większości ulicach, jak i bardziej ozdobne, które dobrze sprawdzą się przy zabytkowych budynkach czy w parkach.

Polecane kategorie: