Wiaty przystankowe

wiata przystankowa CONVIVALE

wiata przystankowa CONVIVALE

Modułowa wiata przystankowa, która charakteryzuje się nowoczesnymi i łagodnymi liniami. Idealna propozycja dla nowoczesnych miast. Dzięki modułowemu systemowi wiata CONVIVALE może być zamontowana w każdym miejscu. Posiada szereg opcji dodatkowych jak oświetlenie LED, gabloty reklamowe, ławki i boczne szyby. Długość 3 m z możliwością poszerzania o kolejne moduły 1 m.

OPIS I CENY

icon PDF
wiata przystankowa PROVINCE

wiata przystankowa PROVINCE

Wiata przystankowa z elementami ozdobnymi. Do wyboru szereg opcji: kolory, szyby, ławki, pięć gałek wykończeniowych, podstawy, gablota lub podświetlany kaseton boczny itp. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. W zestawie zamykana na klucz gablota na rozkład jazdy. Wiata wykonana z aluminium. Długość 2,5 lub 5 m.

OPIS I CENY

icon PDF
wiata przystankowa LUKOWA 1

wiata przystankowa ŁUKOWA

Elegancka i zarazem prosta wiata autobusowa. Do wyboru: różne długości, kolory, ilość ścianek bocznych, gablota lub podświetlany kaseton boczny, ławki itp. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. Ścianki boczne ze szkła bezpiecznego z oznakowaniem ostrzegawczym. W zestawie zamykana na klucz gablota na rozkład jazdy. Długość 2,5 lub 5 m.

OPIS I CENY

icon PDF
wiata przystankowa WENECJA

wiata przystankowa WENECJA

Nowoczesna wiata o smukłej konstrukcji. Dzięki małej głębokości może być zamontowana na wąskich chodnikach. Dostępne są dwie długości i wiele opcji ścian bocznych lub podświetlanych gablot. Kolor do wyboru. Gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz w zestawie. Długość 2,5 lub 5m.

OPIS I CENY

icon PDF
wiata przystankowa MEDIOLAN.psd

wiata przystankowa MEDIOLAN

Wiata przystankowa dostępna w wersji jedno lub dwukolorowej. Do wyboru: osłona wiatrowa, podświetlany kaseton reklamowy lub gablota, ławeczki, ściany boczne, kolor itp. Zadaszenie z przezroczystego poliwęglanu z filtrem UV. Gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz w zestawie. Długość 2,5 lub 5m.

OPIS I CENY

icon PDF
wiata przystankowa KUB

wiata przystankowa KUB

Wiata przystankowa o bardzo nowoczesnym wyglądzie. Doskonała na lotniska i w inne miejsca użyteczności publicznej. Długość 3 m. Dostępna w wersji jedno lub dwukolorowej. Słupki stalowe, zadaszenie wykonane z poliwęglanu komorowego. Oszalowanie boczne i tylne wykonane ze szkła hartowanego. Dodatkowe opcje: ławki, kaseton reklamowy, ściany boczne, kolory itp.

OPIS I CENY

icon PDF
slup przystankowy CONVIVALE.psd

słup przystankowy CONVIVALE

Funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie na wyróżnienie przystanku autobusowego oraz umieszczenie informacji o kursujących liniach i rozkładach jazdy. Tablica w wersji jedno lub dwustronnej.

OPIS I CENY

icon PDF
podporka ESTORIL

 

podpórka ESTORIL

Podpórki umożliwiają wygodne oparcie się pasażerów w obrębie przystanków komunikacji miejskiej i wszędzie tam, gdzie dostępna jest ograniczona przestrzeń. Długość 1112 mm. 5 gałek wykończeniowych do wyboru.

OPIS I CENY

icon PDF
podporka OSLO

 

podpórka OSLO

Wygodna alternatywa dla ławek w miejscu, gdzie brakuje miejsca. Podpórka o dyskretnym wyglądzie, która zapewni komfort użytkownikom. Blacha posiada bezpieczne, zaokrąglone narożniki. Długość 900 mm. Wersja do przykręcania lub wbetonowywania w podłoże. Opcjonalnie dostępna ozdobna podstawa.

OPIS I CENY

icon PDF

Wiaty przystankowe dla komunikacji miejskiej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wiaty przystankowe autobusowe i tramwajowe. Dodatkowo oferujemy ławki na przystanki, słupy z rozkładami jazdy, kasetony reklamowe oraz gabloty na mapy i rozkład jazdy.