ZAPYTAJ O WYCENĘ:

Wiaty przystankowe

wiata przystankowa CONVIVALE

wiata przystankowa CONVIVALE

Modułowa wiata przystankowa, która charakteryzuje się nowoczesnymi i łagodnymi liniami. Idealna propozycja dla nowoczesnych miast. Dzięki modułowemu systemowi wiata CONVIVALE może być zamontowana w każdym miejscu. Posiada szereg opcji dodatkowych jak oświetlenie LED, gabloty reklamowe, ławki i boczne szyby. Długość 3 m z możliwością poszerzania o kolejne moduły 1 m.

OPIS I CENY

icon PDF
wiata przystankowa PROVINCE

wiata przystankowa PROVINCE

Wiata przystankowa z elementami ozdobnymi. Do wyboru szereg opcji: kolory, szyby, ławki, pięć gałek wykończeniowych, podstawy, gablota lub podświetlany kaseton boczny itp. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. W zestawie zamykana na klucz gablota na rozkład jazdy. Wiata wykonana z aluminium. Długość 2,5 lub 5 m.

OPIS I CENY

icon PDF
wiata przystankowa LUKOWA 1

wiata przystankowa ŁUKOWA

Elegancka i zarazem prosta wiata autobusowa. Do wyboru: różne długości, kolory, ilość ścianek bocznych, gablota lub podświetlany kaseton boczny, ławki itp. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. Ścianki boczne ze szkła bezpiecznego z oznakowaniem ostrzegawczym. W zestawie zamykana na klucz gablota na rozkład jazdy. Długość 2,5 lub 5 m.

OPIS I CENY

icon PDF
wiata przystankowa WENECJA

wiata przystankowa WENECJA

Nowoczesna wiata o smukłej konstrukcji. Dzięki małej głębokości może być zamontowana na wąskich chodnikach. Dostępne są dwie długości i wiele opcji ścian bocznych lub podświetlanych gablot. Kolor do wyboru. Gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz w zestawie. Długość 2,5 lub 5m.

OPIS I CENY

icon PDF
wiata przystankowa MEDIOLAN.psd

wiata przystankowa MEDIOLAN

Wiata przystankowa dostępna w wersji jedno lub dwukolorowej. Do wyboru: osłona wiatrowa, podświetlany kaseton reklamowy lub gablota, ławeczki, ściany boczne, kolor itp. Zadaszenie z przezroczystego poliwęglanu z filtrem UV. Gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz w zestawie. Długość 2,5 lub 5m.

OPIS I CENY

icon PDF
wiata przystankowa KUB

wiata przystankowa KUB

Wiata przystankowa o bardzo nowoczesnym wyglądzie. Doskonała na lotniska i w inne miejsca użyteczności publicznej. Długość 3 m. Dostępna w wersji jedno lub dwukolorowej. Słupki stalowe, zadaszenie wykonane z poliwęglanu komorowego. Oszalowanie boczne i tylne wykonane ze szkła hartowanego. Dodatkowe opcje: ławki, kaseton reklamowy, ściany boczne, kolory itp.

OPIS I CENY

icon PDF
slup przystankowy CONVIVALE.psd

słup przystankowy CONVIVALE

Funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie na wyróżnienie przystanku autobusowego oraz umieszczenie informacji o kursujących liniach i rozkładach jazdy. Tablica w wersji jedno lub dwustronnej.

OPIS I CENY

icon PDF
podporka ESTORIL

 

podpórka ESTORIL

Podpórki umożliwiają wygodne oparcie się pasażerów w obrębie przystanków komunikacji miejskiej i wszędzie tam, gdzie dostępna jest ograniczona przestrzeń. Długość 1112 mm. 5 gałek wykończeniowych do wyboru.

OPIS I CENY

icon PDF
podporka OSLO

 

podpórka OSLO

Wygodna alternatywa dla ławek w miejscu, gdzie brakuje miejsca. Podpórka o dyskretnym wyglądzie, która zapewni komfort użytkownikom. Blacha posiada bezpieczne, zaokrąglone narożniki. Długość 900 mm. Wersja do przykręcania lub wbetonowywania w podłoże. Opcjonalnie dostępna ozdobna podstawa.

OPIS I CENY

icon PDF

Wiaty przystankowe i autobusowe dla komunikacji miejskiej

Wiaty przystankowe dla komunikacji miejskiej oferują nowoczesne konstrukcje przystanków w wielu rozmaitych wariantach. Pozwala to dopasować wiatę przystankową, słupy i wiele innych elementów do otoczenia, potencjalnej ilości czekających pasażerów na autobus bądź tramwaj, czy ze względu na zawartość dodatkowych opcji, które sprawdzą się zarówno w mieście, jak i w mniejszych miejscowościach. Przemyślane projekty i solidne wykonanie wiat przystankowych naszej firmy sprawia, że instalacje zachowują niezmienny wygląd przez lata i zapewniają maksymalny komfort wszystkim osobom, które czekają na przyjazd pojazdu komunikacji. Sprawdź, czym jeszcze charakteryzują się konstrukcje naszej firmy i jakie warianty wiat przystankowym możesz wybrać.

Nowoczesne wiaty przystankowe

Wykonywane przez nas nowoczesne wiaty przystankowe zawierają innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu gwarantują maksymalny komfort czekającym pasażerom, jak i pomagają zewnętrznym firmom na promowanie usług i produktów. Wszystko za pomocą dodatkowych opcji, które dobrać można wedle własnych preferencji i oczekiwań. Z myślą o różnych grupach odbiorców, a także uwzględniając potrzeby wynikające z otoczenia, w jakim ma powstać wiata przystankowa, oferujemy możliwość wyboru dowolnej kolorystyki, stosowanych materiałów i technologii, dostosować ławy i oferujemy wiele wariantów gablot przystankowych. Nasi klienci dobierają wiaty autobusowe głównie ze względu na otoczenie, gdyż od tego zależy dostosowanie długości przystanku, zawartość dodatkowych elementów w postaci specjalnego oświetlenia czy ilość ław. Jeżeli zastanawiasz się, która wiata przystankowa będzie najbardziej dostosowana do Twoich oczekiwań, serdecznie zachęcamy do przeczytania kolejnych akapitów, w którym pomożemy w doborze najlepszego wariantu.

Wiaty przystankowe dla nowoczesnych miast

Komunikacja w mieście wyróżnia się częstymi przyjazdami pojazdów komunikacji miejskiej oraz dużą ilością pasażerów czekających na swój autobus czy tramwaj na przystanku. Wiaty przystankowe należy dostosowywać także do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, które wymagają dodatkowego miejsca. Z tego względu najlepszym wyborem wiaty przystankowej w mieście będzie, której szerokość sięgać może od 3 metrów i umożliwia rozszerzanie wiaty o kolejne moduły. Nowoczesne wiaty przystankowe w miastach to także idealne miejsce do promowania swoich długa, modułowa konstrukcja produktów i usług przez zewnętrzne firmy. W ramach takich usług proponujemy dołączenie oświetlenia LED, gablot reklamowych, podświetlanych kasetonów bocznych.

Producent wiat autobusowych – co zyskujesz, zamawiając w GEMMA?

GEMMA jest firmą, która cieszy się zadowoleniem klientów w całym kraju, a kilkuletnie doświadczenie pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w dostarczaniu elementów rozmaitych konstrukcji architektonicznych i stale poszerzamy swoją ofertę. Najbardziej wyróżniającą nas rzeczą jest gwarancja na wytrzymałość naszych instalacji aż do 10 lat! Wysoka estetyka, korzystanie z trwałych i niezwykle wytrzymałych materiałów sprawia, że nowoczesna wiata przystankowa naszej produkcji spełnia swoją funkcję na najwyższym poziomie. Co więcej, możliwość promowania swoich usług zachęca zewnętrze firmy do wypożyczenia miejsca w specjalnych, podświetlanych gablotach, które zatrzymują wzrok pasażerów, jak i kierowców samochodów przejeżdżających obok danego przystanku, co jest jednym z lepszych rozwiązań promowania usług i produktów konkretnej marki.

Wiaty autobusowe – ceny

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi na najwyższym poziomie, korzysta z najtrwalszych materiałów oraz umożliwia szeroki wybór dodatkowych funkcji w postaci oświetlenia, doboru dopasowanych gablot, ławek i innych elementów. Kierujemy się zadowoleniem klienta, dlatego oferujemy solidne i trwałe przez lata nowoczesne wiaty przystankowe w wyjątkowych cenach. Nasze produkty wyróżniają się najbardziej konkurencyjnymi cenami na rynku przez optymalizację kosztów własnych.

Wiaty przystankowe objęte są rabatem już od -5%! Aktualne ceny znaleźć można w opisie konkretnych modelów wiat przystankowych, które znajdziesz na naszej stronie internetowej wraz z innymi, najważniejszymi informacjami i parametrami technicznymi. Co więcej, nasza firma składa się z wykwalifikowanych pracowników i doradców, którzy z wielką chęcią pomogą przy wyborze najbardziej dopasowanej wiaty przystankowej, uwzględniając wiele czynników, w tym preferencje oraz możliwości finansowe klienta. Jeżeli chcesz dokonać pewnego zakupu wiaty przystankowej, która przez lata będzie cieszyć niezmiennym wyglądem, spełniać podstawowe funkcje i gwarantować maksymalny komfort pasażerom, koniecznie sprawdź warianty wiat przystankowe w naszej ofercie.

Polecane kategorie: