ZAPYTAJ O WYCENĘ:

Urny i kabiny wyborcze

kabina wyborcza STANDARDOWA

kabina wyborcza STANDARDOWA

Stabilność kabin zapewniona jest dzięki bocznym płytom ze stali polakierowanym na kolor beżowy. Możliwość demontażu w celu optymalizacji składowania. Przód i tył zaopatrzone są w bawełniane zasłony w kolorze ecru M1. Blat składany. Możliwość dostawienia kabin dodatkowych. Dostępna także wersja dla osób niepełnosprawnych.

OPIS I CENY

icon PDF
urna wyborcza PLEXI

urna wyborcza PLEXI

Urna wyborcza wykonana z pleksiglasu. Do wyboru trzy różne wymiary. W opcji mechaniczny licznik wraz z klapą bezpieczeństwa, która zapewnia kontrolę ilości wrzucanych głosów. Zamknięcie za pomocą zamków z różnymi kluczami. Łatwe do przechowywania.

OPIS I CENY

icon PDF
urna wyborcza KARTONOWA

urna wyborcza KARTONOWA

Składana urna wyborcza wykonana z białego kartonu z wzmocnionym dnem. Do wyboru dwie pojemności na 1000 i 2000 kart wyborczych. Dzięki możliwości składania zapewnia łatwe przechowywanie.

OPIS I CENY

icon PDF
urna wyborcza METALOWA

urna wyborcza METALOWA

Składana urna wyborcza wykonana z lakierowanego na biało metalu. Do wyboru dwa różne wymiary na 1000 i 2000 kart wyborczych. Prosta i szybka w montażu. Wyposażona w uchwyty boczne i zamek w pokrywie górnej.

OPIS I CENY

icon PDF
tablica wyborcza KLASYCZNA

tablica wyborcza KLASYCZNA

Bardzo łatwe w użyciu tablice wyborcze, które mogą być łączone w linii lub w formie kiosku. Po bokach znajdują się specjalne zaczepy pozwalające na dodanie kolejnych tablic. Istnieje możliwość dobrania odpowiedniego mocowania: stojaki ruchome, tuleje do wbetonowania lub płyty betonowe.

OPIS I CENY

icon PDF

Akcesoria wyborcze – urny i kabiny wyborcze do głosowania

Poszukujesz stabilnych kabin, pojemnych urn zabezpieczających składane głosy przed zgubieniem lub tablic wyborczych? Jesteśmy firmą, która od kilkunastu lat produkuje i dostarcza niezwykle wytrzymałe elementy w postaci tego rodzaju konstrukcji. Nasi klienci od lat cieszą się niezmiennym wyglądem naszych produktów, a kilkuletnia gwarancja świadczy tylko o wytrzymałości i wysokiej jakości naszych produktów. Jeżeli chcesz, by Twój zakup zapewnił maksymalny komfort podczas różnego rodzaju wyborów, zdecydowanie warto skorzystać ze stabilnych i trwałych produktów naszej firmy. Co więcej, zespół wykwalifikowanych pracowników z wielką chęcią pomoże Ci w wyborze najbardziej dopasowanych akcesoriów wyborczych pod względem Twoich preferencji i rodzaju głosowania, jakie mają się odbyć. Sprawdź, czym charakteryzują się urny, kabiny do głosowania i tablice w naszym asortymencie.

Urny i kabiny wyborcze – akcesoria wyborcze w naszej ofercie

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi stabilne kabiny, które wykonane są z wytrzymałej i trwałej stali. Stonowane barwy zasłon wpasują się w każde wnętrza i dodają elegancji pomieszczeniu, w którym odbywają się wybory. Innowacyjne rozwiązania w postaci składanego blatu czy możliwości dostawienia dodatkowych kabin sprawiają, że wyborcze kabiny stają się uniwersalne i spełnią swoją rolę niezależnie od rodzaju wyborów ani miejsca, w którym się odbywają. Różne warianty proponują także wersję kabin wyborczych dla osób z niepełnosprawnościami, a inkluzywny design zapewni maksymalny komfort każdemu głosującemu. To niezwykle ważne, zwłaszcza podczas przeprowadzania ważnego głosowania.

Urny wyborcze dostępne są w różnych wariantach. Wykonane z trwałego i wytrzymałego materiału peksiglasu gwarantują bezpieczeństwo i ochronę przed jakimkolwiek upadkiem. Dostępne w wielu wymiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz urnę do rodzaju wyborów i ilości potencjalnie oddawanych głosów. Urny w naszej ofercie mają specjalną klapę bezpieczeństwa, przez co kontrola nad wrzucanymi do urny głosami jest maksymalna.

Tablice wyborcze, niezwykle pomocne w celu zasłonięcia stolików, przy których oddawane są głosy. Możliwość zaczepienia specjalnych zasłon po bokach umożliwia poszerzenie długości tablic, co sprawdzi się w większych pomieszczeniach, w których prowadzone są wybory. Istnieje również możliwość dostosowania dowolnego mocowania, w tym stojaków ruchowych, tulei do wbetonowania i płyt betonowych.

Akcesoria wyborcze – cena

Nasz asortyment wyróżnia się na rynku nie tylko świetną jakością produktów wykonywanych przez naszą firmę z kilkunastoletnim doświadczenie, lecz także atrakcyjną i konkurencyjną ceną! W zależności od modelu, jakim jesteś zainteresowana/y, a także dodatkowych elementów, które dopasowujemy do konkretnego rodzaju wyborów, bądź pomieszczeń, cena będzie się różnić. Wszystko wypisane jest pod konkretnym akcesorium wraz z opisem najważniejszych informacji i parametrami technicznymi. Klikając w urnę, tablicę bądź stojak na naszej stronie internetowej, znajdziesz cały opis wraz z podaniem konkretnej ceny.

Akcesoria wyborcze – podsumowanie

Niezależnie od rodzaju wyborów czy głosowania, należy przeprowadzić je w profesjonalny sposób, czyli z użyciem niezbędnych akcesoriów gwarantujących anonimowość, maksymalny komfort, dostosowanie do osób z niepełnosprawnościami, a także do metrażu pomieszczenia, w jakim wybory mają się odbywać. Mając na uwadze wszystkie czynniki, jakie powinny być spełnione podczas wyborów, tworzymy najwyższej jakości akcesoria wyborcze, które sprawdzą się przez kilka następnych lat.